Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

94 odpowiedzi w tym temacie

#41 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 09:23

widzałam tą ofertę na Rankomacie. Może i takie dodatki do OC się opłacają, szczególnie jak ktoś dużo podróżuje. 

#42 Guest_Konfucjusz

Guest_Konfucjusz
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 09:27

No własnie dlatego każdego roku zamin wykupie ubezpieczenie korzystam z Rankomatu, kalkulatorów OC i nawet udaje się do agenta w moim mieście. Firmy ubezpieczeniowe walczą ze sobą o klienta a my jako klienci mamy możliwość skorzystania z takich wojen i mieć dużo taniej ubezpieczenie. Bez sensu jest obecnie trzymać się jednej firmy.

#43 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:43

Tu masz racje. Ja kiedyś sprawdzałam przez Rankomat, poszłam do agenta stacjonarnie i jeszcze wysłałam prośbę przez stronę ubezpieczyciela i w każdym dostałam inną składkę. 

#44 Guest_Laura

Guest_Laura
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2018 - 08:45

Bo co firma ubezpieczeniowa to inna składka. A w niektórych to nawet zamiast 60 % zniżki dają 70% więc jeszcze taniej. Na wszystko dają dodatkowe rabaty więc jak się pokombinuje to na prawdę można nawet 50 % ceny zaoszczędzić.

#45 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 09:17

O to nawet nie wiedziałam, że może być nawet 70 % i w Rankomacie też takiej zniżki nie pokazuje. A o taką trzeba się pewnie agenta zapytać co? 

#46 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:42

Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

#47 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 01 październik 2018 - 23:10

NNW nigdy nie miałem i mieć nie będę dodatkowe ubezpieczenie, dobre dla ludzi, którzy jeźdżą z pasażerami i ryzykują, jak ktoś jeździ bezpiecznie to nie ma czego się bać. Od lat korzystam z https://superpolisa.pl/i jestem zadowolony, proste narzędzie, zestawienie proponawanych ofert, bierzecie najtańsze i tyle. P.s Czasami NNW jest bezpłatnie dodawane.

#48 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 616 postów

Napisano 02 październik 2018 - 19:32

O wszystkich rodzajach ubezpieczenia, a w szczególności tych dodatkowych możecie poczytać na https://paniala.pl/w...nie-assistance/To strona, która zawiera ciekawe dane i pozwala podjąć odpowiednią decyzję. Czasami zmiana zakresu polisy i wybranie dodatkowej może być bardziej opłacalna od podstawowego OC. Pozdrawiam.

#49 mistif

mistif

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 03 październik 2018 - 17:01

Najlepiej sprawdzic u lokalnego specjalisty od ubezpieczen.

#50 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 08 październik 2018 - 10:24

No tak, ale agent ubezpieczeniowy nie zawsze znajdzie nam najlepsza ofertę. Szczególnie jeśli szukamy czegoś taniego, bo po podwyżkach składki obowiązkowego ubezpieczenie OC nie należą do niskich. 

#51 Guest_Chrobry

Guest_Chrobry
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 08:40

No ja mam taki sposób, że sprawdzam przez Rankomat, CUK, idę do agenta a nawet dzwonię na infolinię. Zapisuję sobie to wszystko i sam wybieram gdzie będzie najtaniej. Rok w rok ten sposób się sprawdza i jestem w stanie oszczędzić nawet 300 zł.

#52 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 12:21

najlepiej kupować u agentów niż na porównywarkach... raz, ze dużo taniej, a dwa - dobierają indywidualnie oferty i często można dostać fajne rabaty na inne ubezpieczenia (na dom, życie itp). Ja się zastanawiałam długo, ale trafiłam przez znajomego do centrum ubezpieczeń dealerskich, agenci super się sprawdzili, także z czystym sumieniem  polecam 

#53 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 09 październik 2018 - 14:58

Trzeba przyznać że CUK ma na stronie bardzo dobry kalkulator OC który faktycznie wyszukuje najtańszą polisę.

#54 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 12 październik 2018 - 16:48

Dobry kalkulator najtańszego OC jest na stronie http://superomat.pl/oc-najtaniej/gdzie ciekawie to omówiono.

Serwis finansowo-poradnikowy https://superomat.pl - kalkulator rat, rankingi finansowe i porady.

#55 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 16 październik 2018 - 10:30

No sprawdzałam wszędzie kiedyś zarówno w Rankomacie jak i innych i niestety składka jest wysoka. A jak można ustanowić współwłaściciela i skorzystać z jego zniżek ktoś wie? 

#56 Guest_Janeczka

Guest_Janeczka
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 09:49

Musisz dopisać go do dowodu rejestracyjnego. Z tego co wiem nalepiej wybrać matkę albo ojca, bo nie płaci się wtedy podatku. Ale najlepiej udać się do Wydziału Komunikacji i dokładnie zapytać.

#57 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 22 październik 2018 - 09:23

NNW nigdy nie miałem i mieć nie będę dodatkowe ubezpieczenie, dobre dla ludzi, którzy jeźdżą z pasażerami i ryzykują, jak ktoś jeździ bezpiecznie to nie ma czego się bać. Od lat korzystam z https://superpolisa.pl/i jestem zadowolony, proste narzędzie, zestawienie proponawanych ofert, bierzecie najtańsze i tyle. P.s Czasami NNW jest bezpłatnie dodawane.

Wiesz co. ale Ty możesz jeździć bezpiecznie a jakiś dureń w Ciebie przywali i niech ucierpi pasażer? Lepiej jednak wychodzić z takiego założenia. Musze na Rankomacie zobaczyć jak wygląda cenowo składka z NNW dodatkowo. 

#58 Guest_Korn

Guest_Korn
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 14:06

Ja do dowodu rejestracyjnego wpisałem tate bo ma 60 % zniżki i za grosze kupiłem polise przez Rankomat własnie. I po żadnych agentach nie chodziłem.

#59 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 24 październik 2018 - 10:30

Opinie są różne właśnie. Każdy z resztą ma do tego prawo, by szukać oferty dobrej dla siebie w taki sposób jak chce. Jedni korzystają z porównywarek inni chodzą do agenta. A jeszcze inni odnawiają polisę co roku taką samą i nie szukają żadnych oszczędności. 

#60 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 24 październik 2018 - 14:59

Prawidłowy, niezależny ranking TU prowadzi najtaniejuagenta.pl. Nie ma tam zależności od konkretnego ubezpieczyciela, tylko faktycznie najlepsze warunki podają dla danej sytuacji zmotoryzowanego. Dlatego zostawiam namiar, bo niektóre portale tego typu uzależnione są od wybranego korpo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych