Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

94 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Lucjanka

Guest_Lucjanka
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 15:20

na to bym nie wpadła. Aż z ciekawości zobaczę w Rankomacie jaka jest kwota składki za skuter.

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 14:36

Bardzo dobrą porównywarką jest kalkulator cuk.

Można na nim wyszukać OC nawet kilka stówek tańsze.

#23 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 16:12

https://superpolisa.pl/- bardzo fajna porównywarka i prosta w obsłudze. Pamiętajcie o tym, że ceny ubezpieczeń zmieniają się z dnia na dzień więc tak teoretycznie dzisiaj możecie mieć inną niż jutro, ja staram się miesiąc przed końcem właśnie za pomocą takich wyszukiwarek sprawdzać jak to wygląda cenowo.

#24 Guest_davos

Guest_davos
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 07:56

Podoba mi się jak działa strona najtaniejuagenta.pl. Szkoda, że kiedyś jak kupowałem pierwsze ubezpieczenie samochodu to nie było takich porównywarek...a może były ale nie miałem zielonego pojęcia że takie rzeczy istnieją i po prostu kupiłem polisę w punkcie który miałem najbliżej domu :P Stwierdziłem wtedy, że pewnie i tak wszyscy inkasują mniej więcej tyle samo...och w jakim byłem błędzie :)

#25 milez

milez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 20:43

Skorzystaj z darmowych porównywarek. Wbrew pozorom są one naprawdę miarodajne.

Rozłąka jest dla miłości tym, czym wiatr dla ognia - małą gasi a wielką roznieca.

#26 maldog

maldog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 21:51

Tak jak poprzednicy, porównywarka cuk jest najlepsza. Można sporo przyoszczędzić.

Dorastać, to znaczy popełniać błędy, ale nie można bać się żyć.

#27 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 14:36

Zanim zdecydujemy się na wybór firmy, warto przemyśleć zakres ubezpieczenia. Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

#28 dekstrynowy

dekstrynowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2018 - 00:26

Chyba najlepiej skorzystać z porównywarek ubezpieczenia bo tam dostosujesz wszelkie warunki.

#29 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 29 lipiec 2018 - 20:28

Porównywarki z polisami są rózne, ja korzystałem parę dni temu ze strony https://rankomat.pl/i udało się szybko załatwić polisę. Fajne jasno mają opisane warunki, dostałem szybko wyliczone stawki w coś koło dziesięciu różnych firmach, a że generalnie jeśli chodzi o OC to zakres jest regulowany ustawowo więc generalnie trzeba się sugerować tylko ceną.

#30 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2018 - 10:43

Też polecam kalkulator cuk. Opłaca się porównać na nim składki.

#31 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 371 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 18:52

Najlepiej to skorzystaj z porównywarek, bo to zależy od konkretnego auta, od hstorii ubezpieczenia itd. Ale wiem, że link4 - http://czops.pl/link4ma dobre dość oferty. Zrób sobie u nich gdzieś tam symulację i zobaczysz co i jak.

#32 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 31 sierpień 2018 - 18:10

Ja mam OC w Hestii i to najtańsze jakie znalazłem.

#33 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 12:57

Warto sobie przejrzeć stronę https://najtaniejuagenta.pl/, wystarczy wypełnić jeden formularz on jest przekazywany do kilkudziesięciu róznych towarzystw które wyliczają OC czy AC dla konkretnej osoby. A wiadomo że to bardzo indywidualna sprawa, co człowiek to inna cena, wszystko zależy od samochodu, doświadczenia za kółkiem, historią kolizji itp.

#34 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:41

Wysokość składki ubezpieczeń komunikacyjnych w PZU można szybko sprawdzić samodzielnie w serwisie moje.pzu.pl Jeśli obliczona oferta okaże się OK, od razu można kupić polisę online :)

#35 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 08 wrzesień 2018 - 01:19

Uważam, że nie ma sensu kierować się przy wyborze ubezpieczenia tylko i wyłącznie ceną. Poza tym warto wykupić AC, które w razie czego uchroni nas przed konsekwencjami finansowymi, nigdy nie wiadomo co przydarzy się nam na drodze, albo kiedy auto odmówi posłuszeństwa. Zobaczcie sobie stronę  http://ubg21.com/pak...bezpieczenstwo/ tam można sobie poczytać na temat OC i AC. 

#36 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 302 postów

Napisano 08 wrzesień 2018 - 16:31

A jak to jest z zniżkami i tym, że jeśli się wpisze do dowodu rejestracyjnego współwłaściciela to można ubezpieczenie wykupić z zniżkami? 

#37 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 09:02

Mi najtaniej wyszło z tego kalkulatora cuk.pl

#38 Guest_Chrobry

Guest_Chrobry
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 13:16

Normalnie. Udajesz się do Wydziału Komunikacji i pobierasz wniosek. Chyba potem musisz iść do Urzędu Skarbowego, ale to najlepiej zapytaj w Wydziale. Jak juz wpiszesz do dowodu ojca lub matkę, czy kogo tam chcesz to ubezpieczając podajesz jego, bo wtedy korzystasz z wysokości jego zniżek. A dodatkowo Ty też zbierasz swoje, bo masz już na siebie samochód.

#39 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 64 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 10:46

Zniżki jak najbardziej warto jest sobie zbierać, bo oszczędność potrafi być ogromna ;)

#40 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 467 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:36

Hm, nie wiem dokładnie, gdzie ubezpieczenie jest najtańsze – jest teraz tyle opcji, że trudno się w tym wszystkim połapać. Ale jak ktoś chce w tani sposób poprawić stan ubezpieczenia swojego auta, to powinien zobaczyć sobie to: https://www.gothaer....ssistance-opony , czyli ubezpieczenie Auto Assistant Opony. Składka to całe… 7 złotych w skali roku, a w zamian jesteśmy wspieranie całodobowo na terenie całej Polski w przypadku, gdyby coś nie tak stało się z naszymi oponami i trzeba by je było wymienić albo nas gdzieś holować : ).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych