Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 bankierplus

bankierplus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 maj 2018 - 13:36

Ubezpieczenie OC / AC gdzie najtaniej na rynku ?

Jeżeli końcczy Ci się ubezpieczenie OC / AC warto skorzystać z darmowej porównywarki, która

obliczy Wam i porówna między 76 ofertami ubezpieczeń OC z pośród 17 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Tylko u Nas:

15% taniej przy zakupie ubepieczenia online

70 % zniżki za bezszkodową jazdę

100 000 tysięcy zadowolonych klientów co miesiąc

Zrób kalkulację swojego ubezpieczenia na :

http://bankierplus.pl/ubezpieczenia

Ubezpieczenie-OC-AC-gdzie-najtaniej.jpg

.

.

.

.

.

Kalkulator OC i AC, Porównywarka OC i AC, co to jest ubezpieczenie oc ac, gdzie najtaniej ubezpieczenie oc ac, gdzie najtańsze ubezpieczenie oc ac, ubezpieczenie oc ac gdzie najlepiej,ubezpieczenie oc ac gdzie najtaniej, gdzie najtaniej pakiet OC AC,kalkulator oc ac aviva,kalkulator oc ac link4,kalkulator oc ac pzu,najtansze oc ac na rynku,porównywarka polis oc ac.

#2 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 09 maj 2018 - 07:22

Ja zdecydowałam się na ubezpieczenie oferowane przez firmę https://www.uniqa.pl...bezpieczenie-oc ponieważ nie ma co ukrywać szukałam najtańszej opcji. Ubezpieczenie OC to obowiązkowa polisa dla właścicieli pojazdów mechanicznych. Dzięki obowiązkowemu ubezpieczeniu poszkodowani w wypadku mogą liczyć na sprawne pokrycie wyrządzonych szkód, a sprawcy nie muszą płacić wysokich odszkodowań z własnej kieszeni. Klienci mają różne opinie na temat poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, ale czy faktycznie towarzystwo powinno mieć znaczenie przy wyborze OC?

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 790 postów

Napisano 11 maj 2018 - 06:20

Trudno powiedzieć gdzie najtaniej. U mnie w Link4.

Always look on the bright side of life!

#4 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 11 maj 2018 - 13:17

Wybierając ubezpieczenie nie warto kierować się wyłącznie ceną. Bezpiecznie jest także pomyśleć o pełnym pakiecie ubezpieczenia.Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC. 

#5 EmiliaH

EmiliaH

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 11 maj 2018 - 14:44

Polecam zajrzeć na stronę https://superpolisa.pl/. Jest to świetna porównywarka OC i AC. Na tej platformie internetowej wybierzecie dla siebie najkorzystniejszą opcję ubezpieczenia, a także bez problemu ją zakupicie. Koniec z szukaniem różnych ofert po internecie! :)

#6 Agent

Agent

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 maj 2018 - 13:51

Już niedługo na http://szukamagenta/plbędzie można znaleźć najbliższych Agentów obok siebie i wysłać do nich zapytanie, załatwiając sprawę od ręki, szybko i tanio. Pamiętaj, Twój Sąsiad jest Agentem.

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 724 postów

Napisano 15 maj 2018 - 06:37

Na pewno trzeba sprawdzić oferty ubezpieczalni i je ze sobą porównać.

#8 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 09:32

Najlepiej znaleźć Agentów w pobliżu na www.szukamagenta.pl - wysłać do nich zbiorowe zapytanie, zebrać oferty i wybrać najtańsze albo najlepsze ubezpieczenie. Pamiętaj Twój Sąsiad jest Agentem!

#9 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 237 postów

Napisano 16 maj 2018 - 08:25

Jak wiadomo posiadanie samochodu czy innego pojazdu zawsze wiąże się z kosztami. Największym z nich, obok paliwa, jest oczywiście ubezpieczenie. Jednak wykupienie polisy OC ma głęboki sens, bo z założenia chroni właściciela auta przed nieporównywalnie większymi wydatkami, wynikającymi z nieprzewidzianych wydarzeń na drodze. Wybór ubezpieczenia to dylemat przed, którym staje każdy właściciel samochodu. Co 12 miesięcy zbliża się data wygaśnięcia polisy i wtedy po raz kolejny powstaje pytanie, którą ofertę wybrać? Ubezpieczenie OC to standardowy produkt oferowany przez każde towarzystwo ubezpieczeniowe. Wybór polisy nie jest więc łatwy, ponieważ ubezpieczyciele posiadają różne oferty. W tym przypadku jak najbardziej można kierować się wyłącznie ceną. Wynika to z faktu, że zakres ubezpieczenia oraz maksymalna wysokość sum gwarancyjnych jest jednakowa dla każdego ubezpieczyciela. Skoro więc można ubezpieczyć samochód taniej, nie tracąc przy tym na ochronie, warto z tego skorzystać. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie zakładu ubezpieczeń https://www.gothaer.pl/

#10 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 18 maj 2018 - 12:53

U mnie jednak najlepiej sprawdza się https://rankomat.pl/ jeśli chodzi o poszukiwania najlepszej i najtańszej składki za ubezpieczenie OC. Co roku zanim wykupie ubezpieczenie w ten sposób szukam najlepszej oferty. 

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2018 - 16:10

Bardzo dobrą porównywarką jest kalkulator cuk.

#12 Guest_Lucjanka

Guest_Lucjanka
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 10:59

A są jakieś sposoby na to by obniżyć kwotę składki OC dla młodego kierowcy bez zniżek? Bo to co mi pokazuje obecnie Rankomat to zwaliło mnie z nóg.

#13 Guest_Szluga

Guest_Szluga
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 11:07

Z ciekawości zapytam ile Ci pokazał w najlepszej opcji? A nie masz może możliwości skorzystania ze zniżek ojca?

#14 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 13:19

Jestem w podobnej sytuacji i mi w  Rankomacie Allianz pokazuje ponad 1600 zł i to tylko OC i assistance. Link 2 to ponad 2 tysiące. A na czym polega skorzystanie ze zniżek ojca? 

#15 Guest_Lucjanka

Guest_Lucjanka
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 11:22

Dzwonił do mnie konsultant z Rankomatu po tym jak wysłałam kilka próśb o kontakt. Wytłumaczył mi, że ustanowienie współwłaściciela to dopisanie go do dowodu rejestracyjnego. Powiedział też, że wtedy jeśli ma wysokie zniżki to można z nich skorzystać, ale też jeśli będzie zdarzenie on swoje traci. Teoretycznie ryzykowne. Ale wspomniał też o tym, że niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe mają ochronę zniżek.

#16 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 08:52

Nie można zakładać, że taka stłuczka będzie i to z Twojej winy. Młody kierowca wcale nie oznacza, że jest gorszy. Starzy często jeżdżą na pamięć. Ale tak jest coś takiego jak ochrona składek, ale nie wiem jak to działa. 

#17 Guest_Lucjanka

Guest_Lucjanka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 11:38

No dzwonili z Rankomatu to też o tej ochronie wspominali. Jesteśmy na etapie wpisywania do dowodu współwłaściciela, ale kolejki w Wydziałach Komunikacji są masakryczne.

#18 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 22 czerwiec 2018 - 11:50

Bo teraz wszyscy w ten sposób obniżają swoją składkę OC po podwyżkach. Prawda jest taka, że najgorzej mają młodzi kierowcy. Ale wpisanie do dowodu współwłaściciela ze zniżkami 60 % są opłacalne. Zobacz sie na tym https://rankomat.pl/ różnicę i niech to będzie motywacja do cierpliwości w urzędzie. 

#19 Guest_Lucjanka

Guest_Lucjanka
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2018 - 08:46

No właśnie o te zniżki chodzi. Kiedyś składki nie były takie wysokie więc zniżki nie miały aż takiego znaczenia. Teraz koszty ubezpieczenia sa masakryczne, czasami to nawet przewżają wartość samochodu. Nie ma wyjścia trzeba kombinować.

#20 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 172 postów

Napisano 25 czerwiec 2018 - 12:49

Mi ostatnio sąsiad mówił, żeby kupić skuter i opłacać ubezpieczenie, żeby zniżki zbierać. Koszty ubezpieczenia są znikome a zniżki lecą. Czego to ludzie nie wymyślą. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych