Skocz do zawartości

Blokada alkoholowa do pojazdów

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 07 maj 2018 - 13:09

Witajcie, chcę zamontować blokady alkoholowe we flocie pojazdów mojej firmy transportowej. Czy generalnie uważacie, że jest to warte zachodu? słyszałem, że dużo firm coś takiego stosuje. Montując blokadę w pojeździe mam pewność, że nie dojdzie do prowadzenia pojazdu, gdy kierowca, spróbuje uruchomić pojazd chociażby nieświadomy tego, że ma jakieś promile. Czytałem, że jest to nieduży koszt , w alkomaty.sklep.eu chyba około 98zł miesięcznie + kaucja jednorazowo , ale potem zwrotna.

#2 Guest_Parkon

Guest_Parkon
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 11:53

Moim zdaniem warto. Sam to mam w kilku samochodach firmowych, jak zamawiałem z alkomaty.sklep.eu to jakoś w 3 dni od zamówienia byłem umówiony od montaż. Potem tłumaczyli jak to działa i kierowali na stację diagnostyczną.

#3 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 13:38

Ok, dzięki za odpowiedź. Chyba własnie zamówię przez te strone bo cena wydaje się być ok. 98zł miesięcznie to nie duży koszt a taka blokada może się przydać i to bardzo. Lepiej mieć pewnośc kiedy można jechac a kiedy nie, szczególnie w samochodach firmowych.

#4 Limona77

Limona77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 maj 2018 - 11:47

bardzo dobry pomysl w walce z pijakami i alkocholikami ktorych wsrod kierowcow jest bardzo duzo

#5 Guest_Norbi

Guest_Norbi
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 12:47

W alkomaty.sklep.eu można zamówić blokadę alkoholową, przyjeżdząja i montują. 3 dni po złożeniu zamówienia byłem umówiony na montaż, przyjechali szybko to zrobili. Koszty przystępne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy