Skocz do zawartości

Zdjęcie

ortodonta Warszawa

wróć do serwisu Sektor Publiczny 27 odpowiedzi w tym temacie

#1 barbetka87

barbetka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2018 - 16:03

Hej, czy możecie polecić dobrego ortodontę z Warszawy? Wiem, że klinika Rock Your Smile jest bardzo dobra, znajoma tam się leczy, a też widziałam pozytywne opinie na ich temat, zależy mi właśnie na takim wysokim poziomie, na świetnych specjalistach i fachowym doradztwie. Może ktoś z Was tam też chodzi i się wypowie, do kogo warto się zapisać na konsultacje? Ewentualnie inne równie dobre miejsca ktoś zna? Nic konkurencyjnego póki co nie namierzyłam. 

#2 paź37

paź37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 22:15

Hej, ja jestem pacjentką Rock Your Smile i chodzę do dr Krakowiak. W sumie dopiero zaczynam leczenie, jestem już po diagnostyce (jest bezpłatna) i mam plan leczenia, a nawet aparat założyłam  - 3 tygodnie temu. Przede mną jeszcze ok. rok leczenia. Na razie wszystko jest super, niedługo mam kontrolę. Wbrew temu co czytałam, zęby nie bolą jakoś bardzo, są tylko trochę ruchome, co na początku mnie stresowało bardzo ;) Pani dr jest przemiłą osobą i ma dużą wiedzę i widać, że ortodoncja to jej pasja. A sama klinika - nowoczesna, na pewno warto podjąć leczenie :) 

#3 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:07

mogę polecić ortodontów z Corten Medic - ja akurat na ul. Makolągwy miałem robiony aparat ortodontyczny

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 14:34

Ile się teraz płaci za taki aparat?

Always look on the bright side of life!

#5 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:29

Hej, ja też chodzę do Rock Your Smile, leczę się u dr Borzymowskiej-Sawickiej. Bardzo polecam :) Ja trafiłam do pani doktor akurat z polecenia znajomej. Jeśli chodzi o koszty leczenia, to w RYS na początku robią plan wraz z całkowitym kosztem, z reguły trzeba liczyć, że od 250 zł miesięcznie kosztuje leczenie. Możesz sobie zobaczyć na ich stronie jeszcze https://centrum-ortodontyczne.pl/, są tam opisane możliwości leczenia ratalnego (ja tak się leczę).

#6 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 08 marzec 2019 - 10:50

Ja chodzę do Dental White na Klonowicza, dobrze znają się na ortodoncji

#7 Grzegorz Sanewicz

Grzegorz Sanewicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 23:01

Ja chodzę do Dental White na Klonowicza, dobrze znają się na ortodoncji

Polecam również.

#8 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 07:57

Ja wybrałam klinike proste zęby https://prostezeby.com/i tam zakladalam aparat niewidoczny, to są te nakładki Invisalign.. Pani dr Rutkowska ma duzą wiedze i super podejście, a sam aparat jest wygodny i faktycznie daje efekty !

#9 Guest_Henka

Guest_Henka
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 18:39

Ja bardzo komfortowo czuję się w klinice Demed – akurat ortodoncje mają świetną, ostatnio miałam robiony aparat….ale bez stresu i bólu było. Także na plus jak dla mnie

#10 mlodamama21x

mlodamama21x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 kwiecień 2019 - 06:48

Ja polecam ortodoncje w luxmedzie w Lublinie, jestem bardzo zadowolona

#11 ewella82

ewella82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:16

Faktycznie, w Rock Your Smile mają świetnych specjalistów :) Mnie interesowały właśnie te nakładki Invisalign, ale w moim przypadku niestety nie zdałyby rezultatu. Noszę obecnie aparat estetyczny ceramiczny, który jest bardzo dyskretny, a dobrze się sprawdza - efekty są już widoczne :) A pacjentką jestem dr Chruściel, uważam, że to bardzo dobra ortodontka :) 

#12 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 02 maj 2019 - 13:30

ja chodziłem do Corten Medic i tam też robiłem sobie aparat estetyczny, każda wizyta bardzo profesjonalna, więc zdecydowanie polecam 

#13 majowab87

majowab87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 25 maj 2019 - 20:10

Również słyszałam bardzo dobre opinie o Rock Your Smile, znam dwie osoby, które tam się leczą i obie są bardzo zadowolone. Gdybym się decydowała na leczenie ortodontyczne, które rozważam, to właśnie tam. Ale ja bym chciała normalny aparat, może ten dyskretny, a nie metalowy. Natomiast nie chciałabym tych nakładek, jakoś do mnie nie przemawia ta metoda. Choć wiem, że efekty potrafią być super i widziałam spektakularne przemiany :) 

#14 mlodamama21x

mlodamama21x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 maj 2019 - 08:05

ja w dzieciństwie miałam bardzo krzywy zgryz, nie chciałam nosić aparatu zdejmowanego i wkońcu w dorosłym życiu zdecydowałam się na aparat stały. Doskonały ortodonta lublin jest w Luxmedzie, po zakończonym leczeniu mam usmiech jak gwiazda z telewizji =)

#15 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 22:11

Jak w Warszawie to koniecznie do https://klinika-wikt...ieg/ortodoncja/ ! Ja leczę tam swoje krzywe zęby od roku i jestem bardzo zadowolona, bo wreszcie widać efekty. Poprzedni ortodonci niestety nie dali sobie rady z moim uzębieniem... Dlatego tym bardziej cieszę się, że wreszcie udało się coś zdziałać i zaplanować dobre leczenie!

#16 Pustelniczka

Pustelniczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 03:08

Ja myślę, że warto dojechać na Wilanów do Cinis Med. Mają tam najlepszych ortodontów i najnowocześniejszy sprzęt w Warszawie – no i wykonują całą gamę usług.

#17 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 13:33

Tyle teraz tych specjalistów, że nie wiadomo na co się zdecydować.

#18 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 08:51

Polecam Profesora Fudaleja. Dobry fachowiec i radzi sobie znakomicie z ciężkimi przypadkami. 

#19 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 09:20

Ortolan na popularnej, 2 lata leczenia efekty wspaniałe

#20 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:21

Zdecydowanie Rock Your Smile, https://centrum-ortodontyczne.pl Mają kilka placówek w Warszawie, ja osobiście mogę polecić panią dr Gatkowską, u której sama się leczę :) Świetny profesjonalista! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych