Skocz do zawartości

Zdjęcie

ortodonta Warszawa

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 barbetka87

barbetka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2018 - 16:03

Hej, czy możecie polecić dobrego ortodontę z Warszawy? Wiem, że klinika Rock Your Smile jest bardzo dobra, znajoma tam się leczy, a też widziałam pozytywne opinie na ich temat, zależy mi właśnie na takim wysokim poziomie, na świetnych specjalistach i fachowym doradztwie. Może ktoś z Was tam też chodzi i się wypowie, do kogo warto się zapisać na konsultacje? Ewentualnie inne równie dobre miejsca ktoś zna? Nic konkurencyjnego póki co nie namierzyłam. 

#2 paź37

paź37

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 22:15

Hej, ja jestem pacjentką Rock Your Smile i chodzę do dr Krakowiak. W sumie dopiero zaczynam leczenie, jestem już po diagnostyce (jest bezpłatna) i mam plan leczenia, a nawet aparat założyłam  - 3 tygodnie temu. Przede mną jeszcze ok. rok leczenia. Na razie wszystko jest super, niedługo mam kontrolę. Wbrew temu co czytałam, zęby nie bolą jakoś bardzo, są tylko trochę ruchome, co na początku mnie stresowało bardzo ;) Pani dr jest przemiłą osobą i ma dużą wiedzę i widać, że ortodoncja to jej pasja. A sama klinika - nowoczesna, na pewno warto podjąć leczenie :) 

#3 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:07

mogę polecić ortodontów z Corten Medic - ja akurat na ul. Makolągwy miałem robiony aparat ortodontyczny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych