Skocz do zawartości

Gdzie wynająć samochód ?

auto samochód wypożyczalnia wynajem kraków

wróć do serwisu Sektor Publiczny 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_AnetaK

Guest_AnetaK
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 14:45

Jadę do Krakowa w delegację, przyjadę pociągiem, ale chciałabym pozwiedzać okolice. Skąd wypożyczyć auto. Uważacie, że bardziej opłaca się wypożyczyć czy jeździć autobusami.

#2 iza.drozd

iza.drozd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 10 maj 2018 - 09:49

Oczywiście, że bardziej opłaca się jeździć autobusem. Wypożyczenie auta to koszt około 100 zł, a w Krakowie bilet dobowy kosztuje 15 zł.

#3 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 824 postów

Napisano 15 maj 2018 - 06:37

Wypożyczyć jak najbardziej, a firm, które się tym zajmują jest sporo, można wcześniej poszukać w sieci

#4 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 30 maj 2018 - 09:12

W Krakowie najlepiej w Rent a car:

https://krakow-rentacar.pl/

Dobra lokalna wypożyczalnia samochodów. Autek mają sporo większość z nich ma dobre ceny. Przy wypożyczeniu samochodu na kilka dni jest dobry upust.

Podoba mi się tam przede wszystkim to,że nie przesadzają z formalnościami. Nie ma ich zbyt wielu.

#5 Guest_angelika21

Guest_angelika21
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 18:10

Według mnie lepiej jest wynająć auto. Ja korzystam z wypożyczalni Panek i jestem zadowolona. Bardzo duży wybór aut więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferta według mnie jest korzystna.

#6 qlavy

qlavy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 16 czerwiec 2018 - 13:53

Na btmcar. com. pl znajdziecie fajne auta na wypożyczenie, po atrakcyjnych kwotach. Dla nas to było super rozwiązanie. Do tej pory zdarza nam się wypożyczyć, bo nie mieliśmy potrzeby kupowania własnego auta. :)

#7 rebeka-m

rebeka-m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2018 - 10:45

Według mnie zawsze wygodniej jest autem. Też ze swojej strony mogę polecić https://ipanek.pl. Znajdziesz tam autko dla siebie. Ofertę mają korzystną.

#8 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 23:50

W Zielonej Górze wynajmiecie auto w Autoplatformie http://www.autoplatforma.pl/ Firma porządna, stawki zupełnie niezłe, same auta w dobrym stanie technicznym, wynajem bez przesadnych formalności i bez kaucji. Wynajmowałem parę razy i zawsze byłem zadowolony.

#9 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 253 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:15

Wypożyczalni na poziomie powstaje coraz więcej, jeśli chodzi o Kraków to tutaj pożyczam od DD Partner, mam ich sprawdzonych, a też druga sprawa że często w Krk potrzebuję samochodu – choć czasami to chyba wolałbym tramwajem jeździć bo korki są niesamowite w grodzie Kraka...:P

#10 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:18

Bez znaczenia czy wynajmujecie auto w Polsce czy za granicą warto jest skorzystać z porównywarki firm:

https://www.taniwynajemaut.pl

Będzie na pewno o wiele taniej niż w przypadku wynajmu bezpośrednio w wypożyczalni.  Dobrze jest zwrócić uwage na opłaty. I to nie tylko na opłatę wynajmu ale popatrz jak wysoka jest

kaucja,
opłata za przekroczenie limitu kilometrów – sporo wypożyczalni stosuje takie limity, trzeba być więc na to szczególnie wyczulonym,
opłata za prowadzenie auta przez drugiego kierowcę,
opłata za odstąpienie od umowy po dokonaniu rezerwacji,
opłata za dodatkowe wyposażenie, np. fotelik dla dziecka.

No i polecam wynajęcie samochodu z pełnym ubezpieczeniem. Będzie to na pewno najbezpieczniejsze. 

#11 wynajemautgdynia

wynajemautgdynia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 14 marzec 2019 - 17:41

Również zdecydowanie polecam wypożyczyć auto z ubezpieczeniem. Jeśli kiedykolwiek będziesz się wybierać na druga stronę Polski - do Gdańska to polecam wypożcyzalnie halorent.pl

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: auto, samochód, wypożyczalnia, wynajem, kraków

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych