Skocz do zawartości

praktyczne zakupy

wróć do serwisu Księgowość 32 odpowiedzi w tym temacie

#21 Open Bankier

Open Bankier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 październik 2018 - 11:41

Kolejny raz polecam ofertę DCN Gallery i przejrzenie ich strony(podałem adres we wcześniejszym wpisie)...

Można zamówić wyjątkowe obrazy reprodukcje i później taki nawet wręczyć komuś na prezent!

Są wykonane na dobrej jakości płótnie i teraz ciekawostka,przy zamawianiu można dowolnie zmienić rozmiar i kolorystykę obrazu ;)

#22 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 01 październik 2018 - 21:12

Jeśli chodzi o zwroty i wymiany w sklepach internetowych, to słyszałem, że w niektórych sklepach nie płacisz za wysyłkę w takim przypadku.

#23 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 08 październik 2018 - 13:31

Gdzie szukać większych rozmiarów dla mężczyzn? Przedzieranie się przez te wszystkie strony zajmuje sporo czasu. Znajomy powiedział, mi o sklepie https://duzylolek.pl/ szukaliście tam kiedyś czegoś dla siebie? Mam nadzieję, że bluzy czy dresy nie będą problemem.

#24 hunterka

hunterka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 październik 2018 - 13:08

Teraz większość sklepów internetowych ma za darmo zwroty. Np. Zalando do 100 dni czy nowy sklep AboutYou. Zerknij sobie na te strony, również znajdziesz na nich duży wybór ubrań. 

#25 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 29 październik 2018 - 09:21

Gdzie szukać teraz dobrych promocji?

#26 MajkaNovi

MajkaNovi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 październik 2018 - 12:35

Jeśli zamówisz na Zalando to masz tam 100 dni na zwrot dodatkowo nie płacisz za niego. 

#27 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 31 październik 2018 - 17:36

Praktyczne zakupy to raczej w kategorii praktycznych prezentów nalezy rozpatrywać :) Na przykład wiertarka pod choinkę to praktyczny zakup :)

#28 pierot

pierot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 22:52

chyba tutaj wszystko od sytuacji zależy i osoby ja zdecydowanie wole spodnie itp kupować w sklepach stacjonarnych :)

#29 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 16:56

Jeśli już o zakupach mowa, to w jaki sposób za nie płacicie? Czy korzystacie z blika? Jeśli nie, powinniście zacząć. Zresztą, sami zobaczcie, dlaczego warto korzystać z tej aplikacji: https://www.przelewy...i-mobilnej-blik - z jej użytkowaniem wiąże się wiele korzyści.

#30 alessandra91

alessandra91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 09:23

Ja zamawiam online większość rzeczy, które potrzebuję i myślę, że to jest właśnie praktyczna opcja, nie trzeba biegać po sklepach. Właśnie czekam na płyn do skórek alessandro, to będzie już moja druga buteleczka. Znacznie ułatwia robienie manicure.

#31 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 25 listopad 2018 - 23:16

dziewczyny, z uwagi na to, że zauważyłam, że na necie są o wieeele niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych to zaczynam się zastanawiać czy warto tez ubrania zamawiać czy jednak za często się odsyła ze względuu na zły rozmiar i bez sensu kasę wydawać na zwroty?

W wielu sklepach internetowych za zwroty nie płacisz, a ceny owszem są tańsze. Myślę, że się opłaca.

#32 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 03 grudzień 2018 - 00:56

Tu jest dostępna tanio karma dla psa brit https://www.zwierzak...t-karma-dla-psa

#33 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 340 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 08:51

Jeżeli mają być to dobrej jakości meble biurowe to warto zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziesz dość szeroki wybór modeli i jednocześnie zapewniając świetną jakość i wytrzymałość na obciążenia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych