Skocz do zawartości

praktyczne zakupy

wróć do serwisu Księgowość 32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_WRONKA Lbn

Guest_WRONKA Lbn
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 06:02

dziewczyny, z uwagi na to, że zauważyłam, że na necie są o wieeele niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych to zaczynam się zastanawiać czy warto tez ubrania zamawiać czy jednak za często się odsyła ze względuu na zły rozmiar i bez sensu kasę wydawać na zwroty?

#2 Guest_bogotka

Guest_bogotka
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 07:15

nawet jakbyś zaczęła odsyłać to taniej cię to w trzech razach pod rząd wyjdzie jak za czwartym trafisz, niż gdybyś od razu kupiła stacjonarnie. ale chyba nie każdy się nadaje do zakupów w sieci, bo to nie przymierzysz i cierpliwość trzeba mieć - aż wyślą, aż przyjdzie, aż przymierzysz, odeślesz, dostaniesz następne itd.

#3 Guest_lewantowska

Guest_lewantowska
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 07:40

z tym przymierzaniem to bujda trochę bo mi się nie raz zdarzyło mierzyć w sklepie i okej, założyć np do pracy i okazywały się trefnie uszyte w jakichś miejscach i stało się okej ale jak przychodziło do realnego pójścia gdzies a nie do przymierzalni to wyłaziły dopiero mankamenty. więc ja juz wolę taniej na odległość i pod nos dostać.

#4 Guest_ZMora

Guest_ZMora
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2018 - 22:19

Dokładnie. Dlatego mi się już nawet polemizować w tym temacie nie bardzo chce jak się znajome z pracy dziwią, że ja wszystko przez internet. No kurcze, jak kupowałam stacjonarnie dobrej jakości rzeczy to raz na trzy miesiące no bo jednak trochę budżet to to nadwyrężało. Teraz zamawiam na www.fabrykajeansow.pl ten sam produkt, w sensie kategorii, i mogę sobie pozwolić na kupowanie i co miesiąc. Bo cena trzykrotnie niższa a jakość dokładnie taka sama. Do tego zawsze dobry rozmiar, bo podane są co do centymetra, wystarczy się zmierzyć.

#5 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 654 postów

Napisano 01 maj 2018 - 09:53

Przez internet jest szybciej i wygodniej. Przesyłka do domu.

#6 ksieg-32

ksieg-32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 maj 2018 - 18:52

Wiecie, co by nie mówić, to jednak kupowanie ciuchów przez internet to takie trochę, hm, jakby to ująć najcelniej... gry hazard - tak, to dobre określenie bo raz na tym wygrasz a innym razem stracisz, stąd też nie ma jednej dobrej drogi którą mogłoby to pójść. Niektórzy to sobie mega chwalą, wiem, ale też nie można zapomnieć o ludziach którzy na przykład dostali niepasujący do ich aktualnej garderoby ciuch i mają z tym nierzadko znowu gruby problem.

#7 Markys

Markys

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • Lokalizacjalubuskie

Napisano 08 maj 2018 - 08:46

W wielu sklepach internetowych zwroty masz bezpłatnie, więc rób tam zakupy gdzie szybko mozesz dokonać zwrotu i bez ponoszenia żadnych kosztów:)

#8 Open Bankier

Open Bankier

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 09 maj 2018 - 18:47

Dokładnie tak jak piszecie,zakupy przez internet są wygodne,często oszczędne i pozwalają na zamówienie do domu!

Przykładowo ostatnio przez tę stronę https://www.dcngallery.pl/ zamówiliśmy fototapetę,żeby nieco odnowić ściany salonu...

Przesyłka dotarła dość szybko,a tapeta jest dobrej jakości i chyba też ekologiczne z tego co piszą na stronie  :)

W ten sposób,czyli w sieci kupujemy wiele rzeczy i najczęściej z możliwością odbioru na poczcie,czy w paczkomacie Inpost,bo wciągu dnia pracy ciężko jest nas zastać,a jeśli już jakieś większe w markecie to raczej w weekend,też tak macie?  B)

#9 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 06:27

dziewczyny, z uwagi na to, że zauważyłam, że na necie są o wieeele niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych to zaczynam się zastanawiać czy warto tez ubrania zamawiać czy jednak za często się odsyła ze względuu na zły rozmiar i bez sensu kasę wydawać na zwroty?

Jesli dobrze wymierzysz rozmiar, to nie musisz się stresować, ze ubranie nie będzie na Ciebie pasowało. Wszystko powinno być ok. Nie patrz się przy tym na rozmiarówke ale na to jakie wymiary ma ciuszek. Dzięki temu większa szansa, ze będzie ok

Zdarza mi sie zwracać ubrania, ale jest to bardzo rzadkie. Mam kilka ulubionych sklepów, w których wiem dokładnie jak wygląda rozmiarówka i dlatego o wiele bezpieczniej jest kupować....

Świetne ceny ma na przykład Factory Price:

https://factoryprice...anki-12073.html

#10 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 11:21

Jeśli zamawiam coś w sieciówkach przez internet, to staram się o przesyłkę do sklepu, żeby w razie czego można od razu oddać.

#11 Ginny17

Ginny17

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 lipiec 2018 - 20:17

Czy mógłbym się Was poradzić w pewnej sprawie?Posiadam problem ze znalezieniem porządnego sklepu internetowego z ubraniami. Macie w tym obszarze jakieś doświadczenie i zdołalibyście coś doradzić? Sądzicie, iż np. torebki listonoszki sklep internetowy byłoby poprawnym rozwiązaniem? Będę zobowiązany za wszelkie propozycje w tym temacie.

#12 milez

milez

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 14:34

A czy wiecie może w jakim serwisie aukcyjnym można kupić dobre maszyny budowlane? Ja właśnie się zastanawiam, czy dobrym rozwiązaniem byłoby klaravik.pl. Co na ten temat myślicie?

Rozłąka jest dla miłości tym, czym wiatr dla ognia - małą gasi a wielką roznieca.

#13 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 16:57

Tu można kupić świetne i praktyczne buty zimowe

#14 kamil_rr

kamil_rr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 14:26

Jeśli ktoś poszukuje niedrogich, a bardzo dobrych kosmetyków na prezent czy dla siebie, to polecam drogerię internetową https://sklep.barwa....barwa.com.pl/ Z całą rodziną używamy produktów z tego sklepu i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Kosmetyki są bardzo przyzwoite, polskiej produkcji więc warto wspierać krajową produkcję. 

#15 kamil_rr

kamil_rr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 14:28

Jeśli ktoś poszukuje niedrogich, a bardzo dobrych kosmetyków na prezent czy dla siebie, to polecam drogerię internetową https://sklep.barwa....barwa.com.pl/ Z całą rodziną używamy produktów z tego sklepu i nie mamy do nich żadnych zastrzeżeń, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Kosmetyki są bardzo przyzwoite, polskiej produkcji więc warto wspierać krajową produkcję. 

#16 fontaine

fontaine

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 sierpień 2018 - 20:17

Ze sklepami internetowymi jest taka zaleta, że można sprawdzić w sieci opinie na ich temat i najlepiej kupować w tych sprawdzonych, jak tu
https://naczynia.olk...owania-na-parze
Nieco inaczej jest na przykład z www.olx.pl bo tam mamy do czynienia z osobami prywatnymi, więc niczego nie możemy być pewni.

#17 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 21:51

Mi też udało się ostatnio zrobić bardzo praktyczne zakupy! Od miesiąca staram się być "fit" i chodzę regularnie na siłownię. Był to najwyższy czas, aby zaopatrzyć się w sportowe rzeczy. Wszystko czego potrzebowałam znalazłam na https://www.ceneo.pl/;27413-0v.htmi od razu zamówiłam :) Kupiłam między innymi porządne buty, z których jestem naprawdę zadowolona! 

#18 Cathleen

Cathleen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 13:58

W większości sklepów internetowych zwroty są bezpłatne bo zależy im na dobrych relacjach z klientami. Ostatni taki przypadek był na niezleziolko.net, niestety zamówiłam za mały rozmiar i w ramach jednej ceny wymienili mi na rozmiar większy. Trzeba wiedzieć, gdzie szukać.

#19 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:02

Ja tam dość dużo zamawiam przez internet ubrań i ogólnie rzeczy. Też wybieram sobie sklepy gdzie jest darmowy zwrot. 

#20 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:14

To tak samo jak ja :D też tak robię. Wolę nawet dopłacić tą złotówkę czy dwie, byle by zwrot był darmowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych