Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Mała firma- reklama

reklama firma

wróć do serwisu Moja Firma 93 odpowiedzi w tym temacie

#81 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 25 luty 2021 - 12:16

Ja prowadzę niewielką firmę transportową i wpadłam na pomysł, aby umieścić reklamę na plandece samochodu. Wykonaniem grafiki reklamowej zajęła się firma www.plandekisikorski.pl. Jestem zadowolona z efektu, ponieważ reklama jest bardzo widoczna i skuteczna.

#82 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 561 postów

Napisano 26 luty 2021 - 14:57

Obecnie jak robimy budowę biurowca i ma być jakiś napis z projektu na dachu to korzystamy z litery3d.com. Firma sprawnie sobie z tym radzi, napisy ładnie wyglądają więc to będzie faktycznie dobry wybór. Klienci sobie chwalą, że nawet po latach napis ciągle jest w dobrym stanie więc widać, że firma dba o wykonanie.

#83 Machalik

Machalik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 27 luty 2021 - 10:32

Zależy od branży i od tego ile kosztują twoje usługi czy towary, możesz skontaktować się z ninjaads.pl. Gość prowadzi dla mnie reklamę w google, a widać, że ma sporą wiedzę to pewnie doradzi czy taka forma reklamy sprawdziłaby się w przypadku Twojego biznesu jak nie to pewnie doradzi coś innego.

#84 Guest_reform

Guest_reform
  • Goście

Napisano 07 marzec 2021 - 21:09

Lokalnie dobrze się sprawdzi  odpowiednio zaplanowany kolportaż ulotek. Do tego profile w social media nastawione na lokalne promowanie. Strona www tylko na rynek lokalny to też nie będzie wielki wydatek. O koszty tej ostatniej pytaj w firmach tego typu stronywww-lodz.pl bo agencje interaktywne się tym zajmują.

#85 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 marzec 2021 - 09:55

może usługi agir.pl?

#86 marcin33

marcin33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 marzec 2021 - 08:56

Z mojego doświadczenia mogę Ci polecić firmę Inteligentna Reklama (inteligentnareklama.pl/konstrukcje-reklamowe/). Jak dla mnie numer jeden na rynku, świetnie wykonane projekty, bardzo dobra jakość, poza tym również pomocni pracownicy, którzy podpowiadają jakie lokalizacje wybrać.

#87 mariuszP77

mariuszP77

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 24 marzec 2021 - 22:55

Kompleksowo reklamą waszej firmy zajmie się lubelska agencja reklamowa Arfa. W grę u nich wchodzi m.in. projektowanie graficzne i identyfikacja wizualna, reklama zewnętrzna, gadżety promocyjne i reklamowe, strony www, eventy czy filmy promocyjne. Wszystko realizują profesjonalnie, są kreatywni, solidni i rzetelni, po prostu dobrzy fachowcy na których można polegać.

#88 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 marzec 2021 - 12:51

zerknij na ofertę bookgame.pl

#89 boddekk

boddekk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 16:54

Jeśli sklep internetowy to powinieneś pomyśleć o reklamie w sieci, zobacz na stronę seospot.pl i skontaktuj się z nimi. Oni pomogą tobie dobrać odpowiednią kampanię marketingową dla twojego biznesu.

#90 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2021 - 15:00

Skuteczną i stosunkowo niedrogą reklamą są bilbordy, plakaty, ulotki, grafika samochodowa. Wszystkie te materiały zamówisz w MiK Agencja Reklamy Zewnętrznej. Polecam ich usługi, zamawiam od nich te gadżety już od dłuższego czasu i zawsze jestem zadowolony z jakości usługi.

#91 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 25 maj 2021 - 23:58

W przypadku małej firmy działającej na lokalnym rynku najlepszą reklamą są ulotki kolportowane bezpośrednio do klientów. Sam prowadzę taką małą firmę i zlecam taki kolportaż firmie F.H.U. Rocks. Jestem zadowolony z usługi. Ulotki trafiają do skrzynek pocztowych potencjalnych klientów co skutkuje zwiększeniem zamówień.

#92 Guest_Stefani

Guest_Stefani
  • Goście

Napisano 28 maj 2021 - 16:32

W mojej firmie (sprzedaż wysyłkowa) dbamy o takie drobnostki, które zostawiają dobre wrażenie i powodują, że klienci nas polecają między sobą. Ostatnio wdrożyliśmy personalizowane opakowania, pudełka z grawerami, kolorami itd. Klienci polubili to rozwiązanie, które wprowadziłem dzięki smartpack.com.pl

#93 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 13 czerwiec 2021 - 10:09

Opcji reklamy jest wiele i moim zdaniem najlepiej dopasować je po prostu do swojej firmy. Każda firma ma inne oczekiwania oraz inne możliwości. Do klientów mozna docierać na wiele sposobów
przez facebooka
przez instagrama
reklamując się w przeglądarkach
pozycjonując strone www
W sytuacji jeśli konkurencja jest dużo , czesto działania w mediach społecznościowych dają o wiele lepsze rezultaty niż pozycjonowanie sie w przeglądarce. Ze swojej strony polecam kontakt z Shineonagency. Powinni zaproponować metody reklamy Waszej firmy.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#94 marmur87

marmur87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 12 lipiec 2021 - 16:53

Przed założeniem biznesu warto zainwestować w różnorakie kursy i szkolenia a także zdobywac wszelkie certyfikaty zeby mieć na czym oprzeć swoje kompetencje ;) Certyfikaty to np takie https://ux-pm.pl/;) Sięgaj po to co Cie interesuje i tyle ;) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych