Skocz do zawartości

Mała firma- reklama

reklama firma

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_arielka

Guest_arielka
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 10:06

W jaki sposób najlepiej zareklamować swoją firmę? Co przynosi dobre efekty?

#2 KrajanMF

KrajanMF

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 maj 2018 - 11:02

Przede wszystkim warto zadbać o wysokiej jakości mteriały reklamowe. Bez tego może być po prostu ciężko... Dość interesujący druk jest np. tu :)

odpowiednie pytanie często jest więcej warte niż odpowiedź

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 06 maj 2018 - 21:18

Wiele zależy od tego w jakiej branży działasz oraz na jaką reklamę chcesz postawić: głównie internetową, czy również na rynku lokalnym? Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że klienci bardzo doceniają drobne upominki od nas, podczas zakupu ( prowadzę sklep z zabawkami ), ponieważ dorzucamy od siebie krówki z logo naszej firmy. Możecie zobaczyć jak to wygląda u http://www.krowkipobyku.pl/ ponieważ to właśnie u nich je zamawiamy. Mają dobre ceny, do tego wykonują projekty graficzne i starają się również o jak najkrótsze terminy realizacji.

#4 alfii

alfii

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 maj 2018 - 15:19

Może warto skorzystać z oferty Dawida Krzyżowskiego. Może on wystąpić z logo waszej firmy lub rekwizytami podczas swoich występów. Także ma w ofercie udział w sesji zdjęciowej i reklamie. Znane osoby zawsze przyciągają uwagę, a mistrz Polski RedBull we freestyle football tym bardziej. Ma on ogromne umiejętności. http://kojakfree.com

#5 Guest_Urszulaaa

Guest_Urszulaaa
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 15:58

U mnie bardzo dobrze sprawdza się marketing smsowy. Prowadzę salon kosmetyczny i takie bezpośrednie wiadomości pozwalają budować bazę stałych klientów. Koszty nie są duże, używam platformę playsms.pl.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: reklama, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych