Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regeneracja przekładni kierowniczej w Honda Civic

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 PawełP32

PawełP32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 10:01

Cześć,

Chciałem zapytać gdzie zrobię regenerację przekładni kierowniczej w moim Civicu. Ogólnie szukam sprawdzonego serwisu (może być również aso) w Warszawie bądź okolicy. Doradzicie? :)

#2 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 185 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 07:34

Jeżeli jest to stosunkowo nowe auto to według mnie zdecydowanie najlepiej będzie jeżeli wybierzesz autoryzowany serwis, gdzie zrobią Ci to porządnie i do tego na gwarancji. W Warszawie na pewno jednym z lepszych miejsc jest HondaPlaza, gdzie możesz umówić się do nich na diagnozę oraz naprawę. 

#3 barbetka87

barbetka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 01 maj 2018 - 15:56

Zdecydowanie ASO Honda Matraszek, Marki k. Wawy. Mają świetny serwis i rzetelnych fachowców z uczciwym podejściem. Dobre ceny, bardzo konkurencyjne wg mnie. Ale jednak największym atutem jest właśnie fachowy serwis :) 

#4 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 02 maj 2018 - 10:52

ja jestem jednak za HondaPlaza, poniewaz z usług ich seriwsu korzystam od duższego czasu. Mają obsługę na odpowiendim poziomie, która doskonale wie co robi. Najlepszy sprzęt do serwisów najnowszych modeli oraz co ważne wcale nie tak długie jak mogłoby się wydawać terminy realizacji.

#5 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 09 maj 2018 - 09:12

Moje zdanie bardzo nie będzie różniło się od wypowiedzi poprzedników, ponieważ również jestem za wyborem serwisu HondaPlaza. Dobre terminy realizacji, mechanicy nie zawyżający ceny i naprawdę wysoki poziom obsługi. według mnie udało im się znaleźć w tym wszystkim "złoty środek" 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych