Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wszystko w zasięgu ręki  

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103079 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:35

Kupując mieszkanie przywiązujemy coraz większą wagę do otaczającej nas infrastruktury. Idealna lokalizacja to taka, w obrębie której możemy mieszkać, pracować i spędzać wolny czas.

Powrót do artykułu: Wszystko w zasięgu ręki  

#2 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 22:35

Mieszkam w stolicy i według mnie fajnie jest mieszkać np. w okolicy biura czy jakiś miejsc które są bardzo towarzyskie. Zauważyłem że wielu ludzi bardzo pozytywnie wypowiada się o Koneserze na Ząbkowskiej. W jednym kwartale znaleziono tam dobre połączenie biur, lokali usługowych a nawet muzeum. To mega fajne bo okolica tętni życiem nie staje sięwymarlym miejscem w okresie świąt czy w weekendy a dodatkowo ma świetną komunikację. Mieszkania są faktycznie droższe ale jeśli ktoś ma już pieniąze by kupić coś poza MDM to według mnie fajnie wybierać takie miejsce. Ja jako osoba młoda chętnie mieszkałabym tam bo wydaje mi się że to dopiero pczątek wielkich zmian na Pradze a razem z rozwojem wartośc mieszkania też będzie rosła.

#3 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 29 maj 2018 - 10:21

Oczywiście, że przywiązujemy uwagę do otoczenia. Ale nie każdy chce mieć okolicę rozrywkową. Rodziny z dziećmi potrzebują infrastruktury potrzebnej dla dzieci. Ale ofert sprzedaży mieszkań w Warszawie jest mnóstwo. Sami zobaczcie: https://allegro.pl/k...warszawa-116301. Myślę, że każdy znajdzie okolicę dla siebie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych