Skocz do zawartości

przerwa w karze

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_natalianatalia

Guest_natalianatalia
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:37

witam, sprawa wygląda w ten sposób. Mojemu partnerowi odwiesili zawieszony wyrok 9miesiecy i 26dni. Pisał już o ponowne zawieszenie kary ale sąd odrzucił wniosek, napisał o odroczenie kary ale spoznilismy się z wpłata pieniędzy na znaczek. Dodam że już jest w zakładzie karnym,wiem że jest możliwość napisania wniosku o przerwę w karze i moje pytanie jest takie czy podczas tej przerwy można znów wystąpić o ponowne zawieszenie kary? Czy kuratorka może w tej sprawie w jakiś sposób pomoc?

#2 Guest_gość, gość

Guest_gość, gość
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:44

Internautów pytasz?

Masz kuratora to z nim omawiaj możliwości

#3 Guest_natalia

Guest_natalia
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:54

Ja nie mam, on miał zanim poszedł siedzieć. Gdyby ż kuratorem dało się normalnie rozmawiać to bym pytała. W czym problem że napisałam tutaj?!

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:56

Ja nie mam, on miał zanim poszedł siedzieć. Gdyby ż kuratorem dało się normalnie rozmawiać to bym pytała. W czym problem że napisałam tutaj?!

Ano w tym problem, że nigdy nie będziesz miała pewności, kto Ci odpisał i czy jest to zgodne z prawdą.

#5 Guest_Robercik

Guest_Robercik
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 07:31

Miałem podobną sytuację. Rodzina zwróciła się do mecenasa Cyrańskiego z Łodzi. Mecenas złożył odpowiednie wnioski poprowadził sprawę i dzięki niemu dostałem przerwę w karze. Później sąd przedłużył mi tę przerwę, a potem zawiesił mi karę, bo jest taka możliwość. Mając udzieloną przerwę w karze można się ubiegać o zawiasy. Idź do mecenasa Cyrańskiego, on Ci pomoże.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych