Skocz do zawartości

Mieszkanie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2018 - 14:01

WITAM mam pytanie.Mieszkalem z żoną ponad 12 lat tylko ja nie byłem tam zameldowany a żona była.Mieszkanie jest z miasta.Prawie od miesiąca z nią nie mieszkam ,wyrzuciła mnie bo znalazła sobie innego goscia.Pytanie mam takie czy mam jakieś prawo do tego mieszkania za np.mieszkanie tam tyle lat i czy cis się da z tym zrobić? Obecnie mieszkam u Matki.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:49

Póki nie macie rozwodu, masz prawo tam mieszkać. Pytanie tylko, czy chcesz zamieszkiwać razem z "innym gościem"? Jego nie wyrzucisz, ma prawo odwiedzać żonę kto zechce.

#3 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17926 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:54

WITAM mam pytanie.Mieszkalem z żoną ponad 12 lat tylko ja nie byłem tam zameldowany a żona była.Mieszkanie jest z miasta.Prawie od miesiąca z nią nie mieszkam ,wyrzuciła mnie bo znalazła sobie innego goscia.Pytanie mam takie czy mam jakieś prawo do tego mieszkania za np.mieszkanie tam tyle lat i czy cis się da z tym zrobić? Obecnie mieszkam u Matki.

Już ci na to odpowiedziałam w innym wątku

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17926 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:56

Póki nie macie rozwodu, masz prawo tam mieszkać. Pytanie tylko, czy chcesz zamieszkiwać razem z "innym gościem"? Jego nie wyrzucisz, ma prawo odwiedzać żonę kto zechce.

Nie ma prawa tam mieszkać, jeśli główny najemca (patrz-mieszkanie z miasta, to zona spełniała kryteria do przyznania lokum) nie chce aby mieszkał, nie zameldowany, nie oczynszowany, bez prawa do socjalnego mieszkania, o prawie decydował urząd Miasta po spełnieniu kryteriów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych