Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odnowa reflektorów w aucie - gdzie warto?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 11:18

Witam forumowiczów :)

Podczas mycia auta zwróciłem uwagę na reflektory, które niestety wymagają odnowy zarówno z zewnętrznej jak i wewnętrznej strony. Czy możecie polecić mi miejsce, gdzie mogliby się tym zając w Krakowie bądź okolicy?

#2 Guest_Damian32

Guest_Damian32
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 07:54

Bardzo często niestety takie sytuacje się zdażają, moim zdaniem najlepiej będzie jeżeli po prostu umówisz się do specjalistów którzy będą doskonale wiedzieli jakie kroki warto podjąć w zakresie ich czyszczenia i regeneracji. Zobaczysz jaki efekt można osiągnąć :)

#3 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 07:28

Jak najbardziej warto dbać o stan techniczny i wizualny auta aby później nie okazało się że już nic z nim nie można zrobić. W zakresie regeneracji reflektorów i czyszczeniu lamp mogę z doświadczenia polecić Ci http://reflektory.autogamma.pl/ ponieważ z ich usług korzystałem w zeszłym roku. Mają szeroki zakres świadczonych usług, przystępne ceny (względem konkurencji) oraz przykładają dużo uwagi do ostatecznego efektu końcowego, dzięki czemu jest bardzo zbliżony do stanu w nowych autach.

#4 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 06 maj 2018 - 17:26

Jestem także za AutoGamma, ponieważ usługa zrobiona została szybko i w obiecywanym terminie. Xenony w moim Audi świecą dosłownie jak nowe i to za nieduże pieniądze. Jeżeli ktoś ma również podobny problem to warto na nich postawić, bo robią kawał dobrej roboty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych