Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyjście z długów - skuteczne sposoby

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 opirolq

opirolq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:49

Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na szybkie wyjście z długów? Do spłacenia mam 12 tys zł, zarabiam 2,6 tys zł, z czego 1400 idzie mi na opłaty, jakieś 600 na jedzenie, a do tego co jakiś czas trzeba pójść do lekarza, kupić jakieś buty, ubrania i pieniądze się rozchodzą, a ja oddaję po 200 zł miesięcznie. W taki sposób nie oddam tego do 30tki. Czy ktoś z was był w takiej sytuacji?

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 11:40

Do każdego długu i do każdej osoby powinno się podejść w tej kwestii indywidualnie. Spłata długu będzie zależała od naszych mozliwości. Na pewno jest to łatwiejsze jeśli mamy możliwość pomocy ze strony rodziny albo możliwość dorobienia się. Jesli chodzi o Ciebie to nie masz jeszcze takiego tragicznego długu, którego nie dałoby sie spłacić. Wszystko jest możliwe. 

Polecam dopytać się tutaj:

http://www.forum-kre...c-z-dlugow.html

Na stronie jest wiele tematów o tym jak wyjśc z zadlużenia. ZObacz, ze wiele osób jest jeszcze w gorszym polożeniu niż Ty. 

#3 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:05

A czy jest szansa, by zmienić pracę, a co za tym idzie mieć trochę wyższą pensję? Ewentualnie, jeśli jesteś sumiennym pracownikiem, to moze pogadaj wprost w firmie o swojej sytuacji, zapytaj, czy byłaby możliwośc choc nieznacznie zwiększyć zarobki? Może akurat się uda? Firmom ogólnie cięzko o dobrego pracownika, więc być moze się uda.

#4 manrit

manrit

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 21:55

Miałem podobne problemy zaraz po studiach, niepotrzebnie wpakowałem się w pożyczki, a potem straciłem kontrolę nad finansami. Zacząłem wtedy dużo czytać o oszczędzaniu, blogi, książki, wszystko co wpadło mi w ręce. Na początek polecam np. ten tekst https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady/jak-wyjsc-z-dlugow i wszystkie pozostałe z działu poradniki na tej stronie. 

#5 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 02 maj 2018 - 07:38

To prawda, czasem można nieźle się wmieszać z pożyczkami i chwilówkami. Początkowo wszystko ładnie wygląda, ale gdy przychodzi czas spłaty to może nas dopaść szara rzeczywistość, że jednak nie jesteśmy w stanie wszystkiego uregulować według wyznaczony terminów. Najczęściej wysokość spłat ludzi przerasta. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest konsolidacja chwilówek. O szczegóły dopytaj w Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/, bo jest to biuro kredytowe i tam właśnie specjalizują się w tego typu sprawach. Zwróć uwagę, że pomogli wielu osobom wyjść z pętli zadłużenia, a to świadczy o tym, że indywidualnie i precyzyjnie podchodzą do swoich klientów i do ich możliwości finansowych.

#6 veed

veed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:03

Cześć Wam. Czy mieliście może kiedyś styczność z chwilówkami? Wiecie może gdzie warto je teraz zaciągać? Zastanawiam się właśnie, czy wybór chwilówki w Halopożyczka‎ byłby dobrą opcją... Co o tym sądzicie?

Wyobrażenia nie są idealne. Nie można całkowicie zanurzyć się w tę drugą osobę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych