Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyjście z długów - skuteczne sposoby

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 opirolq

opirolq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 08:49

Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na szybkie wyjście z długów? Do spłacenia mam 12 tys zł, zarabiam 2,6 tys zł, z czego 1400 idzie mi na opłaty, jakieś 600 na jedzenie, a do tego co jakiś czas trzeba pójść do lekarza, kupić jakieś buty, ubrania i pieniądze się rozchodzą, a ja oddaję po 200 zł miesięcznie. W taki sposób nie oddam tego do 30tki. Czy ktoś z was był w takiej sytuacji?

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 11:40

Do każdego długu i do każdej osoby powinno się podejść w tej kwestii indywidualnie. Spłata długu będzie zależała od naszych mozliwości. Na pewno jest to łatwiejsze jeśli mamy możliwość pomocy ze strony rodziny albo możliwość dorobienia się. Jesli chodzi o Ciebie to nie masz jeszcze takiego tragicznego długu, którego nie dałoby sie spłacić. Wszystko jest możliwe. 

Polecam dopytać się tutaj:

http://www.forum-kre...c-z-dlugow.html

Na stronie jest wiele tematów o tym jak wyjśc z zadlużenia. ZObacz, ze wiele osób jest jeszcze w gorszym polożeniu niż Ty. 

#3 Anna S-ska

Anna S-ska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:05

A czy jest szansa, by zmienić pracę, a co za tym idzie mieć trochę wyższą pensję? Ewentualnie, jeśli jesteś sumiennym pracownikiem, to moze pogadaj wprost w firmie o swojej sytuacji, zapytaj, czy byłaby możliwośc choc nieznacznie zwiększyć zarobki? Może akurat się uda? Firmom ogólnie cięzko o dobrego pracownika, więc być moze się uda.

#4 manrit

manrit

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 21:55

Miałem podobne problemy zaraz po studiach, niepotrzebnie wpakowałem się w pożyczki, a potem straciłem kontrolę nad finansami. Zacząłem wtedy dużo czytać o oszczędzaniu, blogi, książki, wszystko co wpadło mi w ręce. Na początek polecam np. ten tekst https://pl.kruk.eu/klienci/poradnik/porady/jak-wyjsc-z-dlugow i wszystkie pozostałe z działu poradniki na tej stronie. 

#5 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 02 maj 2018 - 07:38

To prawda, czasem można nieźle się wmieszać z pożyczkami i chwilówkami. Początkowo wszystko ładnie wygląda, ale gdy przychodzi czas spłaty to może nas dopaść szara rzeczywistość, że jednak nie jesteśmy w stanie wszystkiego uregulować według wyznaczony terminów. Najczęściej wysokość spłat ludzi przerasta. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest konsolidacja chwilówek. O szczegóły dopytaj w Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/, bo jest to biuro kredytowe i tam właśnie specjalizują się w tego typu sprawach. Zwróć uwagę, że pomogli wielu osobom wyjść z pętli zadłużenia, a to świadczy o tym, że indywidualnie i precyzyjnie podchodzą do swoich klientów i do ich możliwości finansowych.

#6 veed

veed

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:03

Cześć Wam. Czy mieliście może kiedyś styczność z chwilówkami? Wiecie może gdzie warto je teraz zaciągać? Zastanawiam się właśnie, czy wybór chwilówki w Halopożyczka‎ byłby dobrą opcją... Co o tym sądzicie?

Wyobrażenia nie są idealne. Nie można całkowicie zanurzyć się w tę drugą osobę.

#7 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 23:01

Mi udało się wyjść z długów dzięki pomocy https://www.splatachwilowek.pl/. Wzięłam zbyt wiele chwilówek i już po prostu nie byłam w stanie ich spłacić. Koleżanka poleciła mi się skontaktować z nimi telefonicznie i faktycznie udało się im rozwiązać mój problem! Zrobiliśmy konsolidację moich chwilówek, co bardzo pomogło w ich późniejszym spłaceniu.

#8 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 23:18

I z ciekawości jaka rata przy konsolidacji?

#9 G.S.

G.S.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 16 październik 2018 - 08:50

Przeczytałam, zmądrzałam i polecam dalej innym, ebook byłej dłużniczki Pani Iwony Wendel, olejcie poradniki teoretyków którzy chcą jedynie zarobić na sprzedaży ebooka a nie pomóc dłużnikowi w potrzebie. Naprawdę bardzo dobry ebook, jak ktoś z Was ma długi i nie wie jak z nich wyjść, to polecam ebook Jak wyjść z długów i cieszyć się życiem.

Pozdrawiam

Marta Gryszko

Kochane kobiety z www.Kobieco.pl pozdrowienia!

#10 Aleks Bogdanowicz

Aleks Bogdanowicz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 01:50

Chwilówki to jedno zagrożenie, ale są też inne np. systemy wyciągające kasę jak np. Profit maximizer

Uważajcie na dziwne systemy finansowe, które niby mają pomóc, a tak naprawdę wyciągną ostatni grosz - opcje binarne

#11 Fiorena

Fiorena

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 12:35

Teraz jest naprawdę bardzo dużo możliwości, które pomagają wyjść z długów, są nawet firmy które się zajmują takim czymś, ze wszystkimi jakoś się da dogadać, gdy chodzi o odzyskanie pieniędzy. Polecam obszerny artykuł na ten temat tutaj: http://zasiegnij-wiedzy.pl/ masz właśnie wypisane, różne sposoby na wyjście z problemów finansowych. 

#12 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 11:48

Jest wiele sposobów i nie ma tutaj jednego sposobu na to jak poradzić sobie z długami. Poza tym jedna osoba ma długi wynoszące kilka tysięcy złotych, druga osoba jest już w trudniejszej sytuacji bo ma na głowie komornika oraz długi w wysokości kilkuset tysięcy złotych....

W dramatycznej sytuacji, warto jest zastanowić się nad ogłoszeniem upadłości konsumenckiej. W wyniku takiego procesu tracimy praktycznie wszystko ale za to wychodzimy z sądu, niczym czysta niezapisana kartka. Bez długów. 

Na tej stronie opisane jest dokładnie ile coś takiego może kosztować

https://upadlosc-kon...-konsumenckiej/

#13 Tomek43

Tomek43

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 03 marzec 2019 - 23:38

A mnie interesuje ściągnięcie długów od firm, które nie kwapią się by mi zapłacić, co polecacie? W mojej okolicy adwokaci świadczą usługi np. http://www.paulewicz...ntywindykacja/ tylko jak to się przekłada na realne efekty? Dodam, ze do odzyskania są nie małe pieniądze... co byście polecili zrobić w tej sytuacji? 

Ciekawa firma pozycjonująca strony www Extraseo Katowice

#14 podatkowy2019

podatkowy2019

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 18:50

Najlepszy sposób na wyjście z długów to znalezienie sobie lepiej płatnej pracy, albo po prostu znalezienie dodatkowego źródła dochodów. Zaciąganie kolejnych pożyczek to tylko zataczanie błędnego koła, no chyba że sięgniemy po kredyt konsolidacyjny na spłatę bieżących zobowiązań.

#15 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 14:18

W niektórych przypadkach, jeśli nie jesteśmy w stanie spłacać naszych długów bo mamy ich za dużo i suma rat jest dla nas zbytnim obciążeniem wtedy jedynym wręcz ratunkiem są kredyty konsolidacyjne

Jeśli wiemy, że to nie kolejny kredyt, a nowy kredyt dzięki, któremu spłacamy nasze całe aktualne zadłużenie, a w zamian zostaje nam jedna dużo niższa rata kredytu po konsolidacji wiemy też, że to bardzo pomocne, a czasami, tak jak mówiłam jedyne rozwiązanie

#16 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 936 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 07:57

Kredyt konsolidacyjny to czasem jedyne słuszne rozwiązanie. Wiele zobowiązań można ze sobą połączyć, a czy da się skonsolidować kredyt konsolidacyjny? Na http://biznews.com.p...-konsolidacyjny można znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych