Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup mieszkania pod najem za środki z kredytu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102334 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 14:00

Coraz częściej finansujemy zakup mieszkania pod najem za środki z kredytu. Do zaciągania zobowiązań zachęcają niskie stopy procentowe.

Powrót do artykułu: Zakup mieszkania pod najem za środki z kredytu

#2 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 14:00

Ja tak robiłam, a na wykończenie tego mieszkania, żeby podbić cenę brałam pożyczkę z wnet-pozyczka.pl . Bardzo dobra decyzja z perspektywy dwóch lat, bo pożyczkę spłaciłam bez mrugnięcia okiem, a mieszkanie spłaca siebie samo więc za chwilę zacznę zarabiać na wynajmie ;) Dobre ulokowanie pieniędzy na dłuższy okres czasu według mnie

#3 Guest_Ths

Guest_Ths
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 08:44

Żenujące są te "spontaniczne" wpisy z reklamą. Szkoda mi Ciebie, że musisz tak zarabiać na życie.

#4 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 10:40

Moim zdaniem warto zdecydować się na takie rozwiązanie, ponieważ pozyskane środki z najmu można przeznaczyć na spłatę kredytu. Tutaj http://alfapark.pl jest namiar na ciekawą inwestycję. Mieszkania na tym osiedlu (ze względu  na jakość oraz lokalizację) z pewnością będzie można łatwo wynająć. Takie mieszkania Morena , to dobra inwestycja.

#5 2K2

2K2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 21 kwiecień 2018 - 17:32

Moim zdaniem warto zdecydować się na takie rozwiązanie, ponieważ pozyskane środki z najmu można przeznaczyć na spłatę kredytu. Tutaj http://alfapark.pl jest namiar na ciekawą inwestycję. Mieszkania na tym osiedlu (ze względu  na jakość oraz lokalizację) z pewnością będzie można łatwo wynająć. Takie mieszkania Morena , to dobra inwestycja.

Nie jestem pewna, czy to dobra inwestycja. Jeżeli komuś nie przeszkadza hałas lądujących i startujących samolotów, to ok. Należy jednak pamiętać, że gdańskie lotnisko się rozwija, czego efektem jest zwiększający się hałas. W dłuższej perspektywie nie do końca się zgadzam, że zakup mieszkania w tej lokalizacji to dobra inwestycja.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy