Skocz do zawartości

Zdjęcie

elektronika - markowa, czy nie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 23:26

Podczas kupowania sprzętu elektronicznego zwracacie uwagę, na to, by był oryginalny? Mowa tutaj konkretnie o tablecie  

#2 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 500 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 10:16

Musisz patrzeć na to, do czego chcesz go używać, jeżeli np tylko do przeglądania internetu, to nie jest potrzebny Ci jakiś wymagający sprzęt. 

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 11:58

Bo zastanawiałem się nad kupieniem czegoś z aliexpress, jednak opinie są naprawdę różne i lekko się obawiam 

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 500 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 22:04

Kupowanie przez aliexpress jest ryzykowne, dlatego ja powyżej kilku stówek nie kupuję elektroniki stamtąd, szukasz podobnego cenowo rozwiązania, jednak z mniejszym ryzykiem problemów, to sklep https://www.chmarket.pl/ powinien Ci przypasować 

#5 Blazej1990

Blazej1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 08:34

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem z Rudy Śląskiej i prowadzę tam małą salę prób. Sytuacja jest taka, że często potrzebuję różnych kabli, przejściówek, złączek i tak dalej. Nie ukrywam, że dość ciężko jest znaleźć w Rudzie Śląskiej sklep z tego typu asortymentem, który byłby naprawdę dobrze wyposażony i miał w miarę korzystne ceny... Czy ktoś z Was słyszał może o jakimś sprawdzonym sklepie? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy na przykład ta oferta byłaby warta uwagi https://sklep.pckliper.pl/

A może mieliście styczność jeszcze z jakimś innym sklepem o tego typu profilu? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady oraz sugestie w tym obszarze tematycznym, z całą pewnością przydadzą mi się one :)

Ale pękaj, serce moje,
Bo usta milczeć muszą.

#6 7ano

7ano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 15:10

Bardzo fajna hurtownia z takim sprzętem jest tutaj elektrospark.pl ;) Warto się tym propozycjom bliżej przyjrzeć ;)

Lepiej już było żyć w szarości, niż zostać pochłoniętym przez ciemność.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy