Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przerejestrowanie samochodu

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dante80

dante80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 06:26

Czy kupując samochód z innego powiatu, mam obowiązek jego przerejestrowania? Czy w obrębie mojego powiatu też jestem zobowiązany do przerejestrowania? Kolejne pytanie to o terminy, ile wynoszą i jakie mogą być konsekwencje, gdy się ich nie spełni?

#2 umberto

umberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 06:05

Kupując auto z innego powiatu, niestety trzeba będzie je przerejestrować z opcją wymiany tablic. Nie wiem dlaczego ta kwestia nie została jeszcze ucywilizowana, bo więcej zalet ma np brytyjski system, w którym to do każdego auta przyporządkowana jest 1 tablica rejestracyjna, przez cały okres jego życia. Tablica na której jest rok rok jego produkcji oraz kilka cyfr i liter porządkowych. U nas podobno zmiany też miały pójść w tym kierunku. Nie wiem dlaczego jeszcze nie idą. Wszystkie czynności jakie trzeba wykonać podczas przerejestrowania samochodu zostały spisane tutaj: https://wygodnie.pl/...trzeba-wiedziec

#3 Guest_dor

Guest_dor
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 22:26

Wita, kazda osoba ma 30 dni na przejrejestrowanie samochodu w obrebie calej warszawy mozna nie zmienic tablic rejestracyjnych ale nalezy auto przerejestrowac.  

rejestracja pojazdów i akcyza samochodowa wraz z niezbednymi tlumaczeniami prysieglymi polecam www.akcyza.auto.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych