Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie masz garażu? Jest sposób na przechowanie motocykla i letnich opon

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49036 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 01:02

Odpowiednie przygotowanie auta i motocykla do sezonu zimowego zapewnia nie tylko dobre samopoczucie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze. Dlatego też warto zadbać o przegląd pojazdu, konserwację i właściwe przechowanie akcesoriów czy części motoryzacyjnych, które przydadzą się dopiero na wiosnę.

Powrót do artykułu: Nie masz garażu? Jest sposób na przechowanie motocykla i letnich opon

#2 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 01:02

akurat czytam ostatnio o temacie selfstorage, bo rozważam sprawdzenie. Nie tylko motocykl czy letnie opony, ale meble ogrodowe, materiały budowlane, dokumenty, rowery, sprzęt sezonowy. Serio, fajna sprawa

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 14:50

Na tej stronie www.euroselfstorage.pl trzeba podać swoje dane osobowe, żeby się zapoznać z ofertą - to jest chore!

#4 Guest_piotrek

Guest_piotrek
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 23:03

uuu, dziwnie, zazwyczaj jak sobie rpzeglądam oferty selfstorage, to bez takich akcji

#5 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 22:51

bo to w większości przypadków bardzo się opłaca, zwłaszcza na małych powierzchniach, poza tym nie tylko w sumie, z tego co zaglądałem na strony różnych selfstoragow to oni to tak sprywtnie projektują ze wchodzi tam naprawde sporo, kilka kartonowych pudel, opony, regały, meble, sprzęt sportowy, i to można na dosłownie kilku metrach kwadratowych przechowywac wyszperałem takie zstawienie na stronie less mess stprage zdaje się i to całkiem fajnie wygląda jeśli chciec skorzystać

#6 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 23 maj 2018 - 18:39

Nie mam garażu, nie mam również motocyklu, chociaż nie ukrywam, że od jakiegoś czasu się za nim rozglądam. Natknąłem się ostatnio na portal https://allegro.pl/k...57?marka=Yamaha i z tego, co udało mi się zauważyć, można w nim natrafić na wiele modeli w ciekawej cenie. Czy kiedykolwiek robiliście zakupy za pośrednictwem tego portalu?

#7 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 16:03

Czy jest w Krakowie taka przechowalnia? Mam motorower z którym zawsze jest problem zimą.

#8 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 15:36

jest jest, sprawdź sobie Less Mess w Kryspinowie ;)

#9 Guest_wiktor

Guest_wiktor
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2018 - 22:04

też polecam LM w Kryspinowie, korzystam od kilku dni, więc za wiele nie powiem, ale poczatek udany ;)

#10 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2018 - 22:12

Adam polecam less mess w Kryspinowie, warto! ;)

#11 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 17:50

powiem to samo co poprzednicy, tanio, wygodnie, szybko i miło, czego chcieć więcej

#12 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 208 postów

Napisano 20 czerwiec 2018 - 23:58

Właśnie dlatego w naszym domu zdecydowaliśmy się na garaz wbudowany w bryłę q. W ofercie Hormann znalazłem do niej odpowiednią bramę garażowa RwnoMatic Light, która dostępna jest również jeszcze na promocji http://www.promocja....renomatic-lighttakże myślę, że możesz śmiało sprawdzić jak się prezentuje i poznać jej dokładne zalety i właściwosci w podanym linku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych