Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przywiązywanie uwagi do reklamowania swojej firmy

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 21:02

Czy przywiązujecie dużą uwagę do reklamowania swojej firmy? Reklama faktycznie przynosi później zyski i się zwraca? 

#2 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 10:37

Oczywiście, że tak, dobra reklama to podstawa do rozkręcenia biznesu, ja mam ustalony miesięczny budżet, który przeznaczam właśnie na reklamę, ale też trzeba ją odpowiednio dopasować do typu prowadzonego biznesu 

#3 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 22:42

A co będzie najskuteczniejsze w przypadku drukarni internetowej, zajmujemy się drukiem praktycznie wszystkiego? 

#4 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 18:57

No a na jakiej pozycji znajduje się twoja firma w google po wpisaniu typowych dla drukarni słów kluczowych? Pamiętaj, żeby nie sprawdzać na tym samym IP, z którego korzystasz, bo wyniki będą nie prawdziwe. 

#5 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 18:55

Jestem niestety dopiero na drugiej karcie w google, jest jakiś tani sposób by wybić mnie do góry? 

#6 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 10:41

Taniego sposobu niestety nie ma jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Warto również działać na rynku lokalnym, dlatego sam postanowiłem na okres wiosny i lata zamówić leżaki reklamowe, ponieważ prowadzimy nieduży pub w http://logolezak.pl/ jest to tez fajna opcja na konkursy, także logo Waszej firmy mogłoby być przez długi czas widoczne dla dużego grona osób. 

#7 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 17:40

Przecież on pisał, że drukarnia jest internetowa, a nie lokalna, więc nie rozumiem skąd taka propozycja, skoro jesteś na drugiej karcie, to raczej nie świadczy dobrze, przez rynek drukarni internetowych, których jest wiele, nie będzie łatwo przebić się w górę google, ale przy odpowiednim pozycjonowaniu, da się zrobić 

#8 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 18:03

Jak długo będzie trzeba czekać na efekty takiego pozycjonowania? 

#9 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 20:53

Zwykle jest to tylko kilka dni, od zaczęcia prac, tak przynajmniej jest w przypadku profesjonalnych firm 

#10 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 07:10

Masz jakieś sugestie co do wyboru firmy zajmującej się pozycjonowaniem? Nie chcę wybrać nieodpowiednio, żeby pieniądze nie poszły w błoto, lub nie daj boże przyniosły negatywne skutki. 

#11 Gimli

Gimli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 10:52

Myślę, że w dzisiejszych czasach trzeba zaistnieć przede wszystkim w sieci ! To jest podstawa 

#12 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 14 kwiecień 2018 - 12:09

:)Reklama jest bardzo ważna więc trzeba do niej przywiązywać uwagę, na przykład my inwestujemy w reklamę za pomocą gadżetów które zamawiamy na http://www.izisport.pl/a widać że klienci bardzo je lubią 

#13 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 09:39

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że reklama potrafi czasami zadziałać negatywnie.Marketing internetowy zawsze powinien być dobrze przemyślany,  agencja marketingu internetowego https://solv.pl/uslugi/ zajmie się rozreklamowaniem Twojej firmy w dogodnej cenie. 

#14 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 18:20

W sumie to oni poza pozycjonowaniem ta firma ma jeszcze kilka interesujących sposobów na reklamę, czy tylko pozycjonowanie jest czymś na co powinienem zwracać uwagę? 

#15 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 20:12

Każdy rodzaj marketingu ma swoje plusy, jednak w zależności od rodzaju prowadzonego biznesu może być inny rodzaj skuteczny. Jak do nich napiszesz, to na pewno otrzymasz pełne wsparcie i poradę. 

#16 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 596 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 21:04

W takim razie, dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi, na pewno się z nimi skontaktuję. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych