Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedaż samochodu

samochód sprzedaż zwrot

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 suzi1234

suzi1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 17:26

Witam, 

drugiego kwietnia sprzedałam samochód (którego nie przerejestrowałam ponieważ był kupiony na miesiąc) , dziś otrzymałam telefon od kupującego, że jest problem z umowami ponieważ w jednej z nich numer pesel jest zły,  przez co kupujący nie może przerejestrować pojazdu. Więc wyszukałam jedną z poprzednich właścicielek i sprostowałam sprawę peselu.  Podając kupującemu poprawny  numer, ten oświadczył że chce zwrócić samochód ponieważ jednak mu się nie podoba. W umowie zawarłam paragraf że stan pojazdu jest mu znany. Co teraz? 

#2 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 18:50

W takim momentach się cieszę, że kupiłam auto w sprawdzonym salonie mazdy- Klimczak w Częstochowie i nie mam żadnych problemów. Z używkami to co rusz coś wyskakuje 

#3 Guest_Michal1985

Guest_Michal1985
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:49

Moim zdaniem warto auto przeznaczone do sprzedaży poddać wycenie.  Ja tak zrobiłem i skorzystałem z oferty firmy AUTOMOBILKLUB z Poznania. W firmie pracują certyfikowani rzeczoznawcy, którzy poddadzą ocenie stan techniczny pojazdów i sprawdzą wszystko od podwozia, kół, przebiegu silnika, skrzynie biegów a nawet tapicerkę samochodowa oraz  lakier. Rzeczoznawcy zajmą się również weryfikacja historii auta co pozwoli sprawdzić ilość wypadków lub zweryfikują wady konstrukcyjne pojazdu .Dzięki takiej wycenie jesteśmy  100 % wiarygodnym sprzedawcą

#4 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 15:21

Masz kłopot ze sprzedażą samochodu? Nie masz czasu na wystawianie ogłoszeń i na pokazywanie samochodu potencjalnym kupcom? Jeśli tak, to polecam Ci sprawdzić takie miejsce, jak http://autoskup.krakow.pl/ Wycenią, przyjadą, dogadają się, a Ty sprawdzę samochodu bardzo szybko zamkniesz.

#5 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 13 wrzesień 2019 - 08:43

Z tym że na autoskupie praktycznie nie ma możliwości otrzymania za auto zadowalającej ilości pieniędzy.

#6 Guest_Marika

Guest_Marika
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 11:44

Jeżeli ktoś z was szuka formy , która oferuję sprzedaż i naprawę autokarów to polecam skontaktować się z oferta firmy Bus-Service z Opola i Olsztyna. Firma oferuję  serwis klimatyzacji autobusowej oraz profesjonalną, dużą lakiernię autobusową

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samochód, sprzedaż, zwrot

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych