Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pracownicy ulegają wypadkom przez brak szkoleń bhp


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

  Zaawansowany użytkownik

 • Administratorzy forów
 • 671447 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:52

Pracodawcy zaniedbują przeprowadzanie szkoleń bhp, mimo że należy to do ich podstawowych obowiązków. Przez niewłaściwe szkolenia bhp aż 149 pracowników zmarło.

Powrót do artykułu: Pracownicy ulegają wypadkom przez brak szkoleń bhp

#2 Guest_Jojne Skowronek

Guest_Jojne Skowronek
 • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 12:52

Smutne ale prawdziwe. "specjaliści bhp" po studiach podyplomowych wypuszczenie na rynek szkoleń zrobili sieczkę. ktoś sprytnie zmienił prawo dopuszczając takich "specjalistów" , którzy nie odróżniają NDS od NDN ale są tańsi.

#3 Guest_AGM Konsulting

Guest_AGM Konsulting
 • Goście

Napisano 02 maj 2018 - 08:11

odpowiednie szkolenia BHP w firmie to podstawa ! Oferując takie szkolenia jak www.agm-konsulting.pl/oferta/bhp/szkolenia-bhp/ trzeba dokładnie zapoznać uczestników podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w kodeksie pracy, w układach zbiorowych pracy lub w regulaminach pracy, z przepisami oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy obowiązującymi w danym zakładzie pracy, a także z zasadami udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku

#4 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

  Zaawansowany użytkownik

 • Członkowie
 • PipPipPipPipPip
 • 142 postów

Napisano 17 maj 2018 - 20:37

Niestety sam znam wiele przypadków, gdy to do wypadków dochodziło z powodu braku odpowiednich szkoleń. Aby nie dopuszczać do takich sytuacji, nawet dla własnej wiedzy, warto odwiedzać takie miejsca w sieci jak BLOG BHP. Jednocześnie w dostępnym przy nim sklepie https://www.glovex.c...nia-robocze/128 mamy możliwość zakupu zarówno wysokiej jakości odzieży roboczej, jak również wielu innych artykułów, niezbędnych w każdej firmie. 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych