Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odbiór przesyłki od kuriera

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671162 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 11:51

Zamawiając towary w sklepach internetowych często decydujemy się na dostarczenie ich za pośrednictwem firmy kurierskiej. Problem pojawia się, jeśli przesyłka dotrze do nas uszkodzona albo w ogóle jej nie otrzymamy. Sprawdź od kogo wówczas dochodzić swoich praw.

Powrót do artykułu: Odbiór przesyłki od kuriera

#2 Guest_Anika

Guest_Anika
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 11:51

Witam! Jakiś czas temu a dokładnie w styczniu zakupiłam internetowo szklany komplet. Kurier dostarczył przesyłkę, niestety niesprawdzilam przy nim czy jest cała, 5 minut potem okazało się że jest w częściach. Poinformował odrazu sprzedająca jak i kuriera. No i się zaczęło. Sprzedająca kazała złożyć sobie reklamację a kurier stwierdził że kupująca powinna to zrobić.Spisal protokół i odjechał. Wysłałam potwierdzenie protokołu sprzedającej. Ona zaś kazała czekać na rozpatrzenie reklamacji, jeśli nieuznaja to trudno ja nieodzyskam pieniędzy.Oczywiscie co jakiś czas się upomniam ale to raz nieuznali, drugi raz niby składała odwołanie i trwa to do dziś. Wydaje mi się że tu coś nie tak.Kurier ma kasę za przewóz, sprzedająca za towar a ja na minusie. Czy to jest normalne?

#3 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 17:19

Jak ja widzę, że sprzedawca oferuje wysyłkę przedmiotu firmą, o której nie mam najlepszego zdania, sam zamawiam kuriera i proszę sprzedawcę o wydanie przesyłki. Zazwsze korzystam przy tym z portalu https://www.sendit.pl/ bo jestem w stanie przy jego pomocy sporo zaoszczędzić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych