Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy nudzę się to ....

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zdzich20

Zdzich20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPiaseczno

Napisano 29 marzec 2018 - 13:48

Każdy z nas ma wiele własnych sprawdzonych sposobów na nudę. Niektórzy z nas czytają książki, drudzy wsiadają na rower, inni zas idą do kina. Moim sposobem na nudę są gry komputerowe i te na urządzenia mobilne z gatunku RTS. Wiem, że niektórzy mogą powiedzieć, że jestem na to za stary ale gry strategiczne moją swój klimat. Jedną z gier jest saga The Settlers. Na urządzeniach mobilnych gram w Pokemon GO, a ostatnio w City Island 3. Poza tym lubię czytać książki dzięki którym rozwijam się, zdobywam wiedzę i pracuję nad sobą. Tymi książkami są te z psychologii dostępne dla każdego w miejskich bibliotekach. Warto również ruszyć się i aktywnie wypocząć korzystając z siłowni pod chmurką lub latem w ciepłym jeziorze pływać. Na zimowe nudne wieczory polecam przeczytać wszystkie powieści J. Verne. Musze przyznać, że jest cos magicznego w powieściach, co przyciąga mnie od lat. Szkoda, że w chwili obecnej nie kupuje kolekcji powieści K. Maya, bardzo tego żałuję lecz kiedyś nadrobię tą zaległość w czytaniu i w skolekcjonowaniu wszystkich powieści tego pisarza.

#2 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 31 marzec 2018 - 21:35

Moim sposobem na nudę są książki. Polecam na przykład Tylko ciebie chcę 

#3 theanswer

theanswer

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 09:21

Książka przede wszystkim. Szkoda, że w dzisiejszych czasach coraz mniej popularna. :(

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 07:58

Podobno inteligentni się nie nudzą ;)

Always look on the bright side of life!

#5 logan

logan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 16 maj 2018 - 09:43

Na nudę to najlepiej zobaczyć dobry film lub serial. Ostatnio wyszło kilka ciekawych pozycji.

#6 Justyix

Justyix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 maj 2018 - 07:05

Słucham muzyki i gram na konsoli :) 

#7 rofer032

rofer032

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 22:53

Przede wszystkim książki. To jest coś co na prawdę kocham. Czytam od kilku lat, i zawsze namawiam innych do tego.

#8 GrzegorzWet

GrzegorzWet

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 17 lipiec 2018 - 02:34

Spotykam się ze znajomymi. 

#9 Guest_gość, gość

Guest_gość, gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 06:58

......to jakieś pogaduchy, czy ktoś sondaż dla o0jca tadeusza robi?

#10 wojt

wojt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 lipiec 2018 - 19:23

oglądam netflixa

#11 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 11:26

W sumie różnie. Zależy jak samopoczucie. Czasami książka, telewizja, drzemka, wyjście na spacer.

#12 kamyk_woj

kamyk_woj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 październik 2018 - 14:41

Autor na nudę gra w pokemony...?? Brawo ;)

#13 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 26 luty 2019 - 18:11

Ja kiedy się nudzę (co zdarza się dość rzadko) to staram sie sprawdzać nowe gry MMO, bo jest tego coraz więcej i niektóre tytuły potrafią naprawdę wciągnąć. Mam też swój ulubiony portal http://www.portalmmo.pl/ na którym można je wszystkie znaleźć z recenzjami, rankingami, czy też wideo które prezentują dane gry. Ogólnie fajnie wiedzieć o czym jest rozgrywka, aby nie tracić czasu na zakładanie kont itd. jeśli nie przypadnie nam ona praktycznie od razu do gustu. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy!

#14 alice25

alice25

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 05:21

W sumie bardzo rzadko się nudzę. Teraz wszyscy są w ciągłym biegu ;) Wieczorami jak mam trochę wolnego czasu lubię haftować. To moja nowo odkryta pasja. Stawiam dopiero pierwsze kroki, ale wciągnęła mnie na tyle, że postanowiłam kupić sobie bajorek do haftu https://royal-stone....k_do_haftu.html Polecam każdemu! To bardzo odstresowujące zajęcie po ciężkim dniu w pracy. Po takim wieczorze czuję się w pełni zrelaksowana :)

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 07:46

[quote name="alice25" post="2144165" timestamp="1552450868"]
W sumie bardzo rzadko się nudzę. Teraz wszyscy są w ciągłym biegu ;) Wieczorami jak mam trochę wolnego czasu lubię haftować. To moja nowo odkryta pasja. Stawiam
Ja też haftuję jak widzę takie durne reklamy, wkładam 2 palce do ust i haftuję wczorajszym żarciem

#16 Tinesmar

Tinesmar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 marzec 2019 - 06:58

Biegam i trenuję :) 

#17 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 09:49

Dzisiaj nie brakuje sposobów na spędzenie wolnego czasu. Ja sam w wolnych chwilach (których jakoś specjalnie dużo nie mam) czasami w coś zagram, czy pooglądam seriale. Mam pakiet internetu od IT4Polska więc o prędkość, czy limit danych nie muszę się przejmować.

^_^

#18 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 05 czerwiec 2019 - 07:53

Akurat jeśli chodzi o gry online to ze swojej strony mogę polecić Ci, abyś również zwrócił uwagę na Ski Jumps (jeśli jesteś fanem skoków narciarskich). Świetna grafika, mechanika, rozbudowany manager oraz dużo rozrywki dzięki trwającym konkursom i turniejom, gdzie walczy się o jak najlepsze miejsce z innymi graczami. Jeśli tęsknicie trochę jednak za zimą i takimi dyscyplinami to czas najwyższy na rozgrywkę w https://ski-jumps.pl/ i bicie kolejnych rekordów!

#19 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 19:40

Idę na piwo ze znajomymi^^

#20 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 720 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 11:22

W ostatnim czasie rzadko kiedy się nudze. Powziąłem sie na wybudowanie domu co jest dość trudną inwestycją i cała budowa zajęła mi dośc sporo wolnego czasu. Jednak jak już znajdę chwilę dla siebie to

oglądam filmy  - kiedyś wolałem netflixa, ostatnio jednak przerzuciłem się na hbo z uwagi na to, że mają tam o wiele więcej wartościowych seriali oraz filmów

jak również gram w gry, polecam rage 2:

https://zagrano.pl/rage-2-recenzja/

Strzelanka ma różne opinie,jednak jeśli zależy Wam po prostu na czystej rozrywce to polecam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych