Kategorie
Skocz do zawartości

Kiedy nudzę się to ....

Zdzich20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas ma wiele własnych sprawdzonych sposobów na nudę. Niektórzy z nas czytają książki, drudzy wsiadają na rower, inni zas idą do kina. Moim sposobem na nudę są gry komputerowe i te na urządzenia mobilne z gatunku RTS. Wiem, że niektórzy mogą powiedzieć, że jestem na to za stary ale gry strategiczne moją swój klimat. Jedną z gier jest saga The Settlers. Na urządzeniach mobilnych gram w Pokemon GO, a ostatnio w City Island 3. Poza tym lubię czytać książki dzięki którym rozwijam się, zdobywam wiedzę i pracuję nad sobą. Tymi książkami są te z psychologii dostępne dla każdego w miejskich bibliotekach. Warto również ruszyć się i aktywnie wypocząć korzystając z siłowni pod chmurką lub latem w ciepłym jeziorze pływać. Na zimowe nudne wieczory polecam przeczytać wszystkie powieści J. Verne. Musze przyznać, że jest cos magicznego w powieściach, co przyciąga mnie od lat. Szkoda, że w chwili obecnej nie kupuje kolekcji powieści K. Maya, bardzo tego żałuję lecz kiedyś nadrobię tą zaległość w czytaniu i w skolekcjonowaniu wszystkich powieści tego pisarza.

• Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Ja kiedy się nudzę (co zdarza się dość rzadko) to staram sie sprawdzać nowe gry MMO, bo jest tego coraz więcej i niektóre tytuły potrafią naprawdę wciągnąć. Mam też swój ulubiony portal http://www.portalmmo.pl/ na którym można je wszystkie znaleźć z recenzjami, rankingami, czy też wideo które prezentują dane gry. Ogólnie fajnie wiedzieć o czym jest rozgrywka, aby nie tracić czasu na zakładanie kont itd. jeśli nie przypadnie nam ona praktycznie od razu do gustu. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy!

• 2 tygodnie później...

W sumie bardzo rzadko się nudzę. Teraz wszyscy są w ciągłym biegu ;) Wieczorami jak mam trochę wolnego czasu lubię haftować. To moja nowo odkryta pasja. Stawiam dopiero pierwsze kroki, ale wciągnęła mnie na tyle, że postanowiłam kupić sobie bajorek do haftu https://royal-stone.pl/pasmanteria/bajorek_do_haftu.html Polecam każdemu! To bardzo odstresowujące zajęcie po ciężkim dniu w pracy. Po takim wieczorze czuję się w pełni zrelaksowana :)

W sumie bardzo rzadko się nudzę. Teraz wszyscy są w ciągłym biegu ;) Wieczorami jak mam trochę wolnego czasu lubię haftować. To moja nowo odkryta pasja. Stawiam

Ja też haftuję jak widzę takie durne reklamy, wkładam 2 palce do ust i haftuję wczorajszym żarciem

• 1 miesiąc temu...

Dzisiaj nie brakuje sposobów na spędzenie wolnego czasu. Ja sam w wolnych chwilach (których jakoś specjalnie dużo nie mam) czasami w coś zagram, czy pooglądam seriale. Mam pakiet internetu od IT4Polska więc o prędkość, czy limit danych nie muszę się przejmować.

^_^

• 1 miesiąc temu...

Akurat jeśli chodzi o gry online to ze swojej strony mogę polecić Ci, abyś również zwrócił uwagę na Ski Jumps (jeśli jesteś fanem skoków narciarskich). Świetna grafika, mechanika, rozbudowany manager oraz dużo rozrywki dzięki trwającym konkursom i turniejom, gdzie walczy się o jak najlepsze miejsce z innymi graczami. Jeśli tęsknicie trochę jednak za zimą i takimi dyscyplinami to czas najwyższy na rozgrywkę w https://ski-jumps.pl/ i bicie kolejnych rekordów!

• 4 tygodnie później...

W ostatnim czasie rzadko kiedy się nudze. Powziąłem sie na wybudowanie domu co jest dość trudną inwestycją i cała budowa zajęła mi dośc sporo wolnego czasu. Jednak jak już znajdę chwilę dla siebie to

oglądam filmy  - kiedyś wolałem netflixa, ostatnio jednak przerzuciłem się na hbo z uwagi na to, że mają tam o wiele więcej wartościowych seriali oraz filmów

jak również gram w gry, polecam rage 2:

https://zagrano.pl/rage-2-recenzja/

Strzelanka ma różne opinie,jednak jeśli zależy Wam po prostu na czystej rozrywce to polecam. 

• 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...