Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca tymczasowa - agencja pracy a pośrednictwo pracy

wróć do serwisu Księgowość 49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_kondzio

Guest_kondzio
  • Goście

Napisano 07 luty 2020 - 14:30

Praca przez agencje pracy jest okej. Ale wszystko zalezy jaka agencja i jak praca, jaki kraj itd. Mi się udało wyjechać do Holandii z agencją Pollux i zapewnili mi bardzo fajne warunki mieszkaniowe, a praca tez nie byla zła i dawała dobry przychód.

#42 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 13 luty 2020 - 15:00

A ja sobie nie wyobrażam pracy w PL. Kilka lat pracowałem jako operator CNC i nikt mnie nie docenił, płaca marna. Pojechałem do Niemiec, Humanus mi ogarnął pracę i kwaterę i w końcu zarabiam jak człowiek i szefowie mnie szanują. 

#43 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 09:08

Ja sie boje przez agencje, jakos nie ufam. Wchodze na Dobra Sztele i szukam sobie oferty, a jest w czym przebierc. Po prostu portal internetowy z ofertami o prace opiekunek osoby starszej w Niemczech. Lepiej sie zarobi jak przez agencje!

#44 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 14:25

Mnie sie dobrze współpracuje z agencją promedica24 jeśli chodzi o opieke nad starszymi osobami w Niemczech. Jak ktoś nie ogarnia języka to nawet kurs organizują, a kaska całkiem w porządku.

#45 Guest_Viola

Guest_Viola
  • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 13:29

Mnie sie dobrze współpracuje z agencją promedica24 jeśli chodzi o opieke nad starszymi osobami w Niemczech. Jak ktoś nie ogarnia języka to nawet kurs organizują, a kaska całkiem w porządku.

Agencji troche sie obawiam, korzystalam ze stronki dobra sztela bo gdzies w necie znalazlam ze dobre ma opinie. Pojechalam raz ale zamierzam to powtorzyc!

#46 Guest_Fiona

Guest_Fiona
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 14:02

Bardzo zachecam do zagladniecia sobie na strone dobra sztela, nie agencja tylko portal a maja swietne oferty!

#47 Guest_tiger

Guest_tiger
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 12:53

Warto wyjechać za granicę z agencją pracy tymczasowej np. Pollux do Holandii. Dają fajne oferty pracy. Wypłaty zawsze na czas , a do tego spoko zakwaterowanie

#48 Guest_Marco

Guest_Marco
  • Goście

Napisano 06 marzec 2020 - 15:11

Warto wyjechać za granicę z agencją pracy tymczasowej np. Pollux do Holandii. Dają fajne oferty pracy. Wypłaty zawsze na czas , a do tego spoko zakwaterowanie

Również rekomenduję wyjazd z tą agencją. Zakwaterowanie w spoko standardzie, wynagrodzenie zawsze na czas. Praca nie nalezy do najlatwiejszych, ale warto 

#49 Guest_ewelina3245

Guest_ewelina3245
  • Goście

Napisano 16 marzec 2020 - 10:50

polecam Cervo, chlopak pracowal w lutym jako malarz w Holandii, duzo zarobil

#50 klero

klero

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 13:22

ile sobie zwykle w Holandii agencje odsypują od naszej pensji? Duże mają prowizje? Bo słyszałem od kuzyna że masakra z tym... nie wszystkie agencje oczywiście ale czasami nawet połowa wypłaty do nich trafia zamiast do nas 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych