Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca tymczasowa - agencja pracy a pośrednictwo pracy

wróć do serwisu Księgowość 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197461 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 16:04

Praca tymczasowa to forma zatrudnienia, która daje szereg możliwości, ale rządzi się przy tym swoją specyfiką. Ma charakter okresowy i jest zawierana między trzema stronami: pracownikiem, agencją pracy i pracodawcą, u którego pracownik wykonuje pracę.

Powrót do artykułu: Praca tymczasowa - agencja pracy a pośrednictwo pracy

#2 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 16:04

Zamiast szukać pracy tymczasowej czy łazić po pośredniakach to polecam poszukać pracy na znajdzkierowce.eu. Dużo ogłoszeń pracy dla tych którzy chcą prowadzić ale i też dla tych co szukają kierowców ;)

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2104 postów

Napisano 14 maj 2018 - 08:10

Przez agencję zatrudnienia można się załapać do największych firm w okolicy.

A one zazwyczaj bezpośrednio nie zatrudniają.

I akurat w tym momencie rola agencji pracy jest pod tym względem naprawdę dosyć duża.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#4 Maruder3aa

Maruder3aa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 10:22

Wydaje mi się, że to jest kwestia dla specjalisty... Wielu problemów można sobie dzięki temu oszczędzić :)

Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.

#5 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 12:57

Praca tymczasowa to bardzo dobre rozwiązanie dla wielu firm, dla niektórych pracowników zresztą także. Takich agencji jest wiele, zwłaszcza w większych miastach. Na http://www.pracowici.pl/ jest agencja pracy tymczasowej pracownicy z ukrainy, z wielu branż, doświadczonych, z odpowiednimi kwalifikacjami - warto sprawdzić.

#6 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 15:11

Mi udało się znaleźć swego czasu pracę bardzo szybko dzięki agencji EuroKadra. Działają naprawdę sprawnie i mają nie byle jakie oferty. Teraz akurat jestem na macierzyńskim, ale szczerze polecam tę agencję!

#7 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 10:32

ja pracowałam za pośrednictwem Polskiego Hr i  mogę powiedzieć że ta agencja zaprzecza wszystkim mitom jakie postały na temat pośrednictwa pracy.

#8 Guest_Olaf

Guest_Olaf
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2018 - 13:19

jestem zadowolony z pracy w market access, wczesniej pracowałem w innych agencjach i w tej jest naprawde ok

#9 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 22:59

Odnośnie agencji pracy to dobra, solidna i rzetelna jest opolska D&D Personal. Sporo oferują pracy w Niemczech, ja byłem z tego powodu zadowolony, odpowiada mi ten rynek i ten kraj.

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2104 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 08:27

Agencja EuroKadra - etat jest dostępny od zaraz.

Warunki są dobre, każdy może znaleźć pracę, warunki są coraz lepsze.

W zasadzie praca przez agencję wygląda już w zasadzie tak samo, jak praca bezpośrednio przez firmę. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#11 Guest_Dawidofff

Guest_Dawidofff
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 11:35

Nie miałem problemów z agencją pracy bo kolega polecił mi taką która nie oszukuje ludzi ( całe szczęście) . Jeśli chcecie namiary to wpiszcie sobie Eurokadra i tam będziecie wszystko mieli 

#12 Guest_Dawidowy

Guest_Dawidowy
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 11:17

Nie miałem problemów z agencją pracy bo kolega polecił mi taką która nie oszukuje ludzi ( całe szczęście) . Jeśli chcecie namiary to wpiszcie sobie Eurokadra i tam będziecie wszystko mieli 

Firma naprawdę spoko. Dużo ofert takich typowo pod specjalistów z danej branży, ale i dla pomocników się coś znajdzie. Jak się trochę poczeka to można złapać fajną ofertę, ale ogólnie na już też coś w miarę będzie

#13 Guest_adam789

Guest_adam789
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:50

No siema, ja polecę agencję na stronie jobontime.pl. Dobre warunki dla pracownika dobre pieniądze no i najwazniejsze że u nich znalazłem pracę praktycznie z dnia na dzień. Z takich dodatkowych plusów poza samą stawką za godzinę to dostałem darmowe ciuchy robocze, nie musiałem w nic inwestować we własnym zakresie.

#14 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 17 listopad 2018 - 22:44

Agencje zawsze należy porządnie sprawdzić bo róznie to bywa. Ja byłem kilka razy w Niemczech z agencją D&D Personal http://danddpersonal.pl/ z Raciborza i mogę się wypowiedzieć o niej jak najlepiej. 100% solidności i profesjonalizmu, firma godna zaufania, żadnych przekrętów, wszystko na miejscu jak w umowie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych