Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

co mogę zrobić z tą sytuacją ?

problemy rodzinne niepełnoletnia alkocholizm

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 21:57

Moja dziewczyna ma straszną sytuację w domu rodzice piją codziennie nigdy nie może na nich liczyć, zachowują się w stosunku do niej jak by była nikim bądź jakąś marionetką, najgorsze jest to, że ma rodzeństwo które jest traktowane jak by było święte. Kłóci się z rodzicami cały czas o to, że  tyle piją. Na dodatek zabronili jej jakiego kolwiek kontaktu ze mną tak bez powodu i zagrozili jej, że jeżeli będzie utrzymywać jaki kolwiek kontakt to zmienią jej szkołę a jest w drugiej kl technikum. Rozmawiam z nią często o tym że chciała by się przeprowadzić do mnie jak najszybciej z racji że gdy jest u mnie widać że jest bardzie szczęśliwa i znakomicie się dogaduje z moją mamą ale jest problem bo ma 17 lat i wiadomo że nie może, ale czy znalazł by się jakiś sposób na to by mogła u mnie jak najszybciej zamieszkać??? bo nie daje sobie rady u sb w domu. 

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 10:42

Niestety, musicie poczekać aż ukończy 18 lat, albo dostaniecie zgodę sądu na ślub. Jednak żeby otrzymać zgodę na ślub muszą zaistnieć jakieś ważne powody, np. ciąża Twojej dziewczyny.Innej rady nie ma.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problemy rodzinne, niepełnoletnia, alkocholizm

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy