Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Sala na zorganizowanie konferencji

wróć do serwisu Moja Firma 37 odpowiedzi w tym temacie

#21 fabik_87

fabik_87

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 20:48

Jeśli ktoś szukałby dużej sali w fajnej lokalizacji, ale poza Warszawą, to polecam poznański stadion. Obiekt bardzo interesujący, szczególnie dla fanów piłki - w czasie wolnym można zorganizować nawet zwiedzanie całego stadionu ;) W tym samym budynku co Stadion Poznań, jest całkiem niezła restauracja, a nawet klub muzyczny. Więc bardzo fajne miejsce na zorganizowanie poważnego szkolenia, połączonego z firmową integracją :)

#22 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 22:20

W Gdańsku idealnym miejscem na organizację szkolenia czy konferencji jest http://hotellogos-gd...pl/konferencje/. Mają nowoczesne sale wyposażone w klimatyzację i wszelkie niezbędne sprzęty typu rzutniki, flipcharty, ekrany itp. Dobre warunki i atrakcyjne ceny.

#23 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 19 listopad 2019 - 09:06

Znam miejsce gdzie możesz kupić wygodne krzesła i stoły :)

Zobacz tutaj: https://www.mirjan24...stoly-i-krzesla

#24 Guest_groszek

Guest_groszek
  • Goście

Napisano 24 listopad 2019 - 16:49

Sala to nie problem, gorzej znaleźć dobre i świeże jedzenie na konferencję. Znaleźliśmy Catering Blue z Mokobód, przygotowali nam posiłki, zastawę, a także obsługę kelnerską. Goście i kontrahenci chwalili sposób podania i porcje odpowiedniej wielkości, aby się najeść. 

#25 Alicjaxxx

Alicjaxxx

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 09 grudzień 2019 - 21:04

Sal i miejsc generalnie nie brakuje, tylko kwestia jak są do tego przygotowane. Jednak konferencja wymaga odpowiedniego sprzętu, nagłośnienie odgrywa ważną rolę. W Glamour we Wrocławiu bardzo podobało mi się samo podejście i przygotowanie wszystkiego. Bardzo profesjonalnie, wszystko co potrzebne jest na miejscu. Są dwie klimatyzowane sale, eleganckie meble, rzutnik, ekran, własne nagłośnienie między innymi. A do tego kuchnia i obsługa do dyspozycji. Miejsce jak najbardziej odpowiednie.

#26 Guest_hariet

Guest_hariet
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 20:10

Wiecie co, w ostatnim czasie miałam okazję być na kilku konferencjach, więc mogę wydać opinię i podzielić się swoim zdaniem. Jedną z lepszych była ta zorganizowana w cudownym miejscu, jakim jest Pałac Domaniowski. Wszystko na wysokim poziomie, elegancko, obsługa kulturalna. Świetne miejsce, nie tylko na biznesowe spotkania. Ja jestem pod wrażeniem. 

#27 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 767 postów

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:20

Najlepiej wybrać miejsce z optymalnym dojazdem dla pracowników. W przypadku obiektów hotelowych za miastem często stosowanym rozwiązaniem jest transport zbiorowy. Dzięki temu osoby, które wybierają się na imprezę firmową, nie muszą martwić się o to, jak na nią dotrą.

Polecam poczytac sobie opinie oraz zobaczyć jakie imprezy sa w stanie być zorganizowane w danym miejscu.

Bardzo duże znaczenie ma również odpowiednie wyżywienie. https://wiadomosciwa...-malego-formatu Uczestnicy konferencji najczęściej własnie wspominaja jedzenie. 

#28 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 06:37

Mój znajomy polecił nam kontakt do bardzo fajnego hotelu Eclips w miejscowości Domosław k. Wrocławia. Hotel znajduję się na Kwiatowej 75 i ma naprawdę super sale konferencyjne i naprawdę w tym hotelu chyba jest nam najlepiej. 

#29 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 30 październik 2020 - 12:34

Jeżeli szukacie dobrej oferty sal konferencyjnych we Wrocławiu, jednocześnie licząc na profesjonalne podejście obsługi i świetnie zestawione menu cateringowego to jak najbardziej mogę tutaj wymienić Terminal Hotel http://www.terminalhotel.pl/catering/ z których usług korzystaliśmy niejednokrotnie. Zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik i nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń ze strony naszych gości w ich kierunku. Pozdrawiam i dobrych wyborów życzę!

#30 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 28 grudzień 2020 - 14:41

Czy wybierając sale na jakieś spotkania firmowe, konferencje, wewnętrzne pokazy produktów (w ciągu roku organizujemy takie dla naszych partnerów - oczywiście o ile warunki na nie pozwalają) to zwracacie uwagę nie tyle na sama lokalizację (bo klienci i tak gdzieś muszą dojechać) ale bardziej na sam prestiż czy też same możliwości obiektu, jego wyposażenie multimedialne, nagłośnienie i inne takie rozwiazania, które pozwolą pokazać nowości na rynku w bardziej atrakcyjnej formie?

#31 Zuzanka

Zuzanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 29 grudzień 2020 - 18:48

Czy wybierając sale na jakieś spotkania firmowe, konferencje, wewnętrzne pokazy produktów (w ciągu roku organizujemy takie dla naszych partnerów - oczywiście o ile warunki na nie pozwalają) to zwracacie uwagę nie tyle na sama lokalizację (bo klienci i tak gdzieś muszą dojechać) ale bardziej na sam prestiż czy też same możliwości obiektu, jego wyposażenie multimedialne, nagłośnienie i inne takie rozwiazania, które pozwolą pokazać nowości na rynku w bardziej atrakcyjnej formie?

Lokalizacja jest ważna, ale najważniejsze w moim przekonaniu jest wyposażenie takiej sali. Przekłada się to wówczas na dobrą frekwencję jak i czytelny przekaz gdzie wszyscy wszystko słyszą nawet w ostatnim rzędzie, a przekaz z projektora czy tablic multimedialnych jest czytelny. Byłam kiedyś na takim profesjonalnym szkoleniu, gdzie konferencyjna sala była zaprojektowana przez Trias Avi zapadło mi ono w pamięci właśnie ze względu na środki przekazu.

#32 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 815 postów

Napisano 03 styczeń 2021 - 18:25

Organizacja konferencji dla niektórych jest skomplikowana. Trudno obecnie znaleźć salę w dobrym miejscu, która jest dobrze wyposażona. Warto jednak zerknąć sobie tutaj https://www.hotelstb...e-konferencyjne . Macie tam bowiem namiar na ciekawe miejsce. Rozejrzyjcie się koniecznie na stronie tego obiektu. 

#33 Jacek90

Jacek90

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 04 styczeń 2021 - 13:04

Lokalizacja jest ważna, ale najważniejsze w moim przekonaniu jest wyposażenie takiej sali. Przekłada się to wówczas na dobrą frekwencję jak i czytelny przekaz gdzie wszyscy wszystko słyszą nawet w ostatnim rzędzie, a przekaz z projektora czy tablic multimedialnych jest czytelny. Byłam kiedyś na takim profesjonalnym szkoleniu, gdzie konferencyjna sala była zaprojektowana przez Trias Avi zapadło mi ono w pamięci właśnie ze względu na środki przekazu.

Faktycznie. Triasa znam ale raczej z większych inwestycji. Jakoś nie brałem pod uwagę by zwracać uwagę na to, przez kogo taka sala została zaprojektowana. Ale to ma sens. W końcu ci co potrafią projektować i wykonywać takie obiekty, jak Trias, to na pewno robią to dobrze i rzetelnie.

#34 ZarembaRadek

ZarembaRadek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 14 styczeń 2021 - 18:41

Faktycznie. Triasa znam ale raczej z większych inwestycji. Jakoś nie brałem pod uwagę by zwracać uwagę na to, przez kogo taka sala została zaprojektowana. Ale to ma sens. W końcu ci co potrafią projektować i wykonywać takie obiekty, jak Trias, to na pewno robią to dobrze i rzetelnie.

Trias to niezły wybór. Maja rozmach w swoich projektach. I tych małych i takich jak teraz realizują - Morskie Centrum Nauki w Szczecinie ;) Plan jest naprawdę ambitny. Ale jak zrobili EpiCentrum to i tutaj dadzą sobie spokojnie radę.

#35 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 25 luty 2021 - 17:38

Konferencja firmowe zawsze organizowaliśmy w Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil. Ze względu na lokalizację oraz doskonałe warunki do takich zjazdów, organizowaliśmy je tam co roku. 

#36 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 853 postów

Napisano 14 maj 2021 - 11:44

Warto jest na pewno zwrócić uwagę na wyposazenie danej sali czyli na:

dostęp do Internetu, tutaj warto zwrócić uwagę na rodzaj łącza
flipcharty z flamastrami
ekrany
rzutniki
projektory
sprzęt audiowizualny
kable HDMI i przyłącza MAC
klimatyzacja.

No i trzeba przekalkulować ilu uczestników weźmie udział w konferencji, tak aby zdecydować się na obiekt odpowiedniej wielkości Ze swojej strony polecam to centrum szkoleniowe: https://ckadn.pl/oferta/. Mieści się w Warszawie oraz dysponuje wieloma salami, tak wiec będzie możlwośc zaplanowania konferencji każdej wielkości. 

#37 Guest_jowie

Guest_jowie
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2021 - 21:26

Jeśli masz teraz możliwość, to korzystaj, nie wiadomo, kiedy znowu zaostrzą przepisy. Jest jeszcze inna opcja, czyli transmisja online. Służą do tego takie narzędzia, jak np. e-event.co

#38 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 784 postów

Napisano 29 lipiec 2021 - 19:33

Jest wiele miejsc, w których można zorganizować konferencje. Niektóre hotele są w nich wyspecjalizowane - do takich można zaliczyć ten hotel: https://www.rezydenc...nes/konferencjezlokalizowany w Piekarach Śląskich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy