Skocz do zawartości

Zdjęcie

Droższe przeglądy techniczne już od maja

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49084 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 20:34

Od maja właściciele samochodów i motocykli zapłacą więcej za przeglądy techniczne pojazdów. Wyższe ceny przeglądów technicznych zaczną obowiązywać od 20 maja.

Powrót do artykułu: Droższe przeglądy techniczne już od maja

#2 Guest_marys

Guest_marys
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 20:34

Takie głupoty pisze ten dziennikarz, że brzuch boli...Powtarza nie sprawdzone plotki.

#3 Guest_Sally

Guest_Sally
  • Goście

Napisano 25 marzec 2018 - 15:35

Skoro "Wynik badania od razu trafia do internetowej bazy danych Centralnej Ewidencji Pojazdów, dzięki czemu także pracownicy innych stacji mogą poznać wyniki wcześniejszych badań pojazdu." to niby dlaczego "W przypadku udania się do innej placówki będziemy musieli uiścić opłatę w pełnej wysokości jak za pierwsze badanie."?

#4 Guest_Benon

Guest_Benon
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2018 - 11:11

ZAPOMINALSCY DELIKWENCI słono zapłacą za swoje ZANIKI W PAMIĘCI.   Szczególnie ci kupujący jakieś stare złomy,  trzeba było PAMIĘTAĆ przed zakupem że remont może potrwać latami!!!  To samo tyczy się wszystkich co np z powodu pracy za granicą lub choroby nie zrobią przeglądu,  następnym razem taki DELIKWENT będzie PAMIĘTAŁ że na przegląd trzeba się stawić, a jak nie używasz samochodu to się oddaje na złom!!  a tak w ogóle to samochód się kupuje w salonie sprzedaży!! nówka sztuka!! ot i cała filozofia..    ZAPOMINALSCY ich mać!!@!!@#!!!

#5 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 10:18

Benon jesteś głupi

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 10:13

@ja: To musi być prowo, nie wierzę że można być takim kretynem jak Benon.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych