Skocz do zawartości

Znieważenie poprzez facebooka

znieważenie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 18:18

Mam taką sytuację, że zostałem źle potraktowany przez sprzedawczynię w jednym salonie dostawcy telewizji i napisałem komentarz na ich stronie, że ta konsultantka to kretynka bo niedouczona, też napisałem że jest wredną jędzą. Ona napisała do mnie że chce na mnie donieść na policję. Trochę się przestraszyłem, bo przecież nie napisałem że np. puszcza się na prawo i lewo czy przyjmuje łapówki, tylko w złości napisałem z jakim profesjonalizmem się spotkałem. Komentarz na wszelki wypadek skasowałem, wiem że za znieważneie maksymalnie grozi do roku więzienia ale czy jest szansa że postępowanie zostanie umorzone, zakładając że nie zrobiła skanu mojego komentarza?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:06

Mam taką sytuację, że zostałem źle potraktowany przez sprzedawczynię w jednym salonie dostawcy telewizji i napisałem komentarz na ich stronie, że ta konsultantka to kretynka bo niedouczona, też napisałem że jest wredną jędzą. Ona napisała do mnie że chce na mnie donieść na policję. Trochę się przestraszyłem, bo przecież nie napisałem że np. puszcza się na prawo i lewo czy przyjmuje łapówki, tylko w złości napisałem z jakim profesjonalizmem się spotkałem. Komentarz na wszelki wypadek skasowałem, wiem że za znieważneie maksymalnie grozi do roku więzienia ale czy jest szansa że postępowanie zostanie umorzone, zakładając że nie zrobiła skanu mojego komentarza?

Zapytaj wróżkę, jaka jest szansa. Nie przewidujemy na forum wyników rozpraw sądowych.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:06

Zapytaj wróżkę, jaka jest szansa. Nie przewidujemy na forum wyników rozpraw sądowych.

#4 Guest_jajeczko

Guest_jajeczko
  • Goście

Napisano 23 marzec 2018 - 13:46

Dziwię się Twoim zachowaniem,- żeby tak zareagować!!  Kto sobie pozwoli na wyzywanie od kretynów i niedouków!!  A może sam potrzebujesz douczenia w  poskramianiu złych emocji?... Ja też poszedłbym z tym na policję gdybym był na miejscu tej kobietki! Sory...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: znieważenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych