Skocz do zawartości

Zdjęcie

ustalenie sądowne widzeń ojca z dziećmi

1 odpowiedź w tym temacie

#1 czarnula 82

czarnula 82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 15:29

Witam mam problem kilka miesięcy temu dostałam rozwód. Na początku złożyłam wniosek do sądu o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Mąż nadużywał alkoholu, stawał się agresywny. Przy kolejnej sprawie poszłam na za porozumieniem stron. I to był mój błąd. Z tego związku ma dwójkę dzieci. Sąd zadecydował że dzieci zostają przy mnie. Kontakt ojca z dziećmi ustalamy miedzy sobą . Lecz to tez nie jest dobre rozwiązane gdyż  dzieci są rozbite takimi codziennymi jazdami do niego. I jak ja mu to tłumacze to niestety nie przyjmuje tego do wiadomości. Ostatnio nasłał na mnie opiekę społeczną . Ze niby zaniedbuje dzieci chodzą głodne i  zaniedbane,opuszczają szkołę (dziecko jest nie obecne w szkole tylko gdy jest chore) . Chcę złożyć wniosek do sądu o ograniczenie praw do dzieci. Jeszcze chciała bym powiedzieć ze mąż chodził na terapię do AA lecz ja przerwał , a nawet w czasie chodzenia na terapię pił. W Sądzie uzasadnił ze nie mógł iść na terapie bo syna musiał odebrać. Teraz się mści na mnie za to ze od niego odeszłam , i boli go to ze sobie radzę. Był pewny że wrócę do niego z podkulonym ogonem bo bywało że wracałam i dawałam szansę "że niby się poprawi" tak obiecywał. I mam pytanie czy mogę się starać o obrońcę z sądu bo wiem ze sama nie dam rady. Jestem sama mąż ma za sobą mamusie i tatusia z którymi mieszkaliśmy, więc wiem ze będą kłamać na korzyść syna. Mąż miał przy rozwodzie obrońcę ,ja niestety sama musiałam się bronic. Zrobił ze mnie alkoholiczkę ze to ja piłam i robiłam awantury. 

#2 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 15:45

czy mogę się starać o obrońcę z sądu..........pytaj w sądzie

Dla tego jednego pytania musiałaś całe "pomyje" tu opisywać? a jaki to ma związek z tym twoim pytaniem

nie wstyd ci pisać tu o tych sprawach? tym bardziej, że to twój punkt widzenia i niby dlaczego ma być prawdziwy? ojciec dzieci nie ma szans tutaj ci odpowiedzieć wiec nie ma skali porównania

Kobieto, trochę powściągliwości, a nie tutaj te brudy wywlekać, idź do psychoterapeuty i się wyspowiadaj.

A może to ty jesteś gorsza

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych