Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stypendium stażowe – 2018 r.

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671809 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 01:13

Osoba bezrobotna może zostać skierowana przez Urząd Pracy do odbycia stażu. W trakcie jego odbywania stażysta może liczyć na wynagrodzenie w postaci stypendium stażowego, którego wysokość może się różnić w zależności od źródeł finansowania. Sprawdź ile wynosi stypendium stażowe brutto/netto w 2018 r.

Powrót do artykułu: Stypendium stażowe – 2018 r.

#2 Guest_albaker

Guest_albaker
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 01:13

Mój mąż i ja mieliśmy bardzo zły kredyt, kiedy znaleźliśmy się w gronie prawników finansowych, do jakiego stopnia złożyliśmy wniosek o ogłoszenie bankructwa, mieliśmy niewiele lub nie mieliśmy pieniędzy, aby wysłać naszą córkę do emily do college'u, na które nie było nas stać. Kontrolujemy wypłaty pożyczki (pożyczki), które pomogły ludziom takim jak my, uzyskać zmiany w hipotece. Każda firma, z którą się skontaktowaliśmy, żądała wcześniejszej opłaty w wysokości od 1000 do 2000 USD, na którą nie było nas stać. Ponieważ myśleliśmy, że nie mamy żadnej nadziei, że sprzedamy lub stracimy dom, zamykając go. Potem natknąłem się na lokalny magazyn, a okładka była Loan Bonding Corporation. Trzy główne kroki; 1. Składasz wniosek elektroniczny. E-mail: albakerloanfirm@gmail.com 2. Podaj prawidłowy sposób identyfikacji, czy Twój obywatel posiada dowód osobisty lub prawo jazdy oraz dane twojego konta bankowego. 3. Pożyczka jest przetwarzana, zatwierdzana i przekazywana. Długa historia została skrócona, pomogli uzyskać pożyczkę o stałym oprocentowaniu 4% i zmieniono ją przy pomocy zweryfikowanych płatności. Dali także swoim córkom pożyczkę studencką, aby dokończyć pełną wypłatę mojej uczelni. Pracowaliśmy z pożyczką Lassona, który ostrzegał nas przed postępem całego świata. zrobił całą papierkową robotę, telefony, itp. Zrobili to wszystko i otrzymaliśmy pożyczkę, którą akceptujemy. Kiedy zgadzam się na warunki pożyczki, a ja przekazałem dane dotyczące mojego banku, zapłaciłem za te usługi przystępną cenę. Nie bylibyśmy w stanie uczynić go tak prostym i niedrogim, jak to było przez proces transformacji z naszą wiedzą. Nie miałem czasu, by ci podziękować, więc DZIĘKUJĘ! Nie mogłem poprosić lepszego zespołu. Jestem na bieżąco z refinansowaniem. Najlepsze dla ciebie, przeniesienie kredytu hipotecznego Jeśli masz problem taki jak my, skontaktuj się z korporacją udzielającą pożyczki. Mogą pracować. Z poważaniem, Tymoteusz i Maria Adoptowany 21 listopada 2018 r. W Columbus, GA

#3 Guest_lutek

Guest_lutek
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 08:53

Państwo Polskie poprzez urzędy pracy które oferują staż za 997 zł miesięcznie jest niczym innym jak krwiopijcom dającym darmowych pracowników firmom które na tym żerują. Na 5 mcy mają pracownika za darmo.

#4 Guest_Kondi

Guest_Kondi
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 08:57

Państwo Polskie poprzez urzędy pracy które oferują staż za 997 zł miesięcznie jest niczym innym jak krwiopijcom dającym darmowych pracowników firmom które na tym żerują. Na 5 mcy mają pracownika za darmo.

a jaki to pracownik z takiego stażysty?

aż za dużo dostaje! trzeba go uczyć, patrzeć na ręce, zaangażować swój czas żeby go wyszkolić......jeszcze dopłacać powinien za możliwość nauki, na dokładkę ma 2 dni wolne w m-cu

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 18877 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 29 maj 2018 - 09:50

Fakt - pracownik żaden, wkład pracy w takiego stażystę ogromny, często mają zwolnienia lekarskie, a zazwyczaj sami po stażu nie chcą umowy, bo im się wydaje, że już mogą szukać pracy na kierowniczych stanowiskach, zwłaszcza ci po studiach i po stażu w instytucjach państwowych.

A wychodzą z tego stażu z mizernymi informacjami i wiedzą, jak przyszli z teorią, tak odchodzą, ich zaangażowanie podczas stażu - zerowe.

#6 Guest_Brzydula

Guest_Brzydula
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 21:54

Jestem Stażystką od tygodnia. Jestem osobą wykształconą , 10 lat pracy w biurze jako SKARBNIK na czas nieokreślony oraz 15 lat w tym samym czasie prowadziłam działalność gospodarczą. Nie wierzyłam , że praca na stażu mimo niskich zarobków tak mnie cieszy. Jestem szanowana, lubiana do pracy aż miło przyjść. Wykonujemy wszyscy pracę należycie razem z kadrą zarządzającą. Cenimy i szanujemy swoją pracę. Jestem pewna ,że po odbytym stażu zostanę zatrudniona jako pracownik na czas nieokreślony w ARiMR w Kielcach jako Dyrektor. Pozdrawiam . Wioletta

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 05:19

Jestem Stażystką od tygodnia. Jestem osobą wykształconą , 10 lat pracy w biurze jako SKARBNIK na czas nieokreślony oraz 15 lat w tym samym czasie prowadziłam działalność gospodarczą. Nie wierzyłam , że praca na stażu mimo niskich zarobków tak mnie cieszy. Jestem szanowana, lubiana do pracy aż miło przyjść. Wykonujemy wszyscy pracę należycie razem z kadrą zarządzającą. Cenimy i szanujemy swoją pracę. Jestem pewna ,że po odbytym stażu zostanę zatrudniona jako pracownik na czas nieokreślony w ARiMR w Kielcach jako Dyrektor. Pozdrawiam . Wioletta

Coś z głową nie tak?
1.jako skarbnik prowadziła św działalność? Otrzymałaś na to zgodę? Czy byłaś taka głupia, że nie wiedziałaś, że musisz mieć?
2. Zwolnili cię za brak kompetencji, czy dobrowolnie rzuciłaś intratny stanowisko i umowę na czas nieokreślony, aby zostać szanowany stażystą?
3. Ciekawe ile masz lat przy tym "wykształceniu", 10 letnim stażu pracy....., że załapałaś się jeszcze na staż?
4. Dyrektorem po stażu?
Z umową na czas nieokreślony?
Chyba miejskiego szaletu w Kielcach
Marzenia są fajne, ale nie opisuj nam ich tutaj.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 05:25

Stażysta wykonuje pracę razem z kadrą zarządzającą????
Kadra to nawet często ledwo ma wiedzę, że taki stażysta istnieje, podpisują wniosek do UP i zapominają o tym.
Po tygodniu stażu wariatka to nawet twojego nazwiska nie znają.
Kto ci stanowisko i za ile da?
Na dyrektora ARiMR są konkursy, a stażysta niech dalej wina dokumenty do segregatora.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 05:30

A co z p. Marią Fajger, przestanie być dyrektorem bo ciebie za trudnią?

#10 Guest_bestia

Guest_bestia
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 12:49

hahahaha rozbawiłem się czytając komanetarze, ale niestety jakże trafne...Pani Wioletto może nie warto takich komentarzy umieszczać bo można się narazić na śmieszność,

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:40

Witam, czy staż unijny należy wliczać do dochodów w przypadku pobierania świadczeń rodzinnych?

#12 abi ubu

abi ubu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 15:49

Zależnie od kierunku i uczelnie możemy liczyć na mniej lub bardziej ciekawe oferty. Warto szukać takich kierunków, które są prowadzone w we współpracy z jakimś przedsiębiorstwem czy korporacją. Dobrą okazją są np. finanse w korporacji studia na WSZiB.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych