Skocz do zawartości

Zatrudnienie po odbyciu kary

były skazany praca zatrudnienie znalezienie pracy pracodawca poszukiwanie pracy zatrudnienie byłych skazanyc byli więźniowie ankieta badania

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Studentkareso

Guest_Studentkareso
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 18:33

Witam! Poszukuję byłych skazanych, którzy próbowali/próbują znaleźć pracę po odbyciu kary. Jestem studentką i piszę pracę magisterską na ten temat. Chciałabym przeprowadzić również ankietę (internetową) oczywiście anonimową. Czy jest tu ktoś, kto zna takie osoby lub sam jest byłym skazanym, który poszukuje pracy i napotyka jakieś trudności na swojej drodze?

Dziękuję!

#2 Guest_Kom

Guest_Kom
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 19:07

Chyba cię pogięło

#3 Guest_Studentkareso

Guest_Studentkareso
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 19:23

Chyba cię pogięło

Jeżeli nie masz nic do powiedzenia w temacie, który jest podany powyżej to proszę usuń się stąd i nie zaśmiecaj forum swoim brakiem inteligencji :-) Aha i zwroty grzecznościowe "Cię, Ciebie, Tobie" piszemy z dużej litery :-)

#4 Guest_Kom

Guest_Kom
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 19:28

Acha, piszemy z dużej litery wtedy, kiedy mamy do kogoś szacunku - jarzysz?
Nie mam szacunku do osób idących na łatwiznę.

#5 Guest_Studentkareso

Guest_Studentkareso
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 19:41

Acha, piszemy z dużej litery wtedy, kiedy mamy do kogoś szacunku - jarzysz?
Nie mam szacunku do osób idących na łatwiznę.

Gdzie jest to "pójście na łatwiznę"? Chętnie się dowiem :-) 

#6 Guest_Anna2

Guest_Anna2
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 20:51

Byłych skazanych, tutaj????
No gratuluję przedsiębiorczości, skąd pomysł, że ktoś tutaj się odezwie????
Porażka taki student

#7 Guest_Anna2

Guest_Anna2
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 20:51

Porażka taki student

#8 Guest_Studentkareso

Guest_Studentkareso
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 21:59

Porażka taki student

A gdzie Pani zdaniem powinnam szukać? Może jakieś wskazówki? Nie wydaje mi się, że osoby które odbyły karę pozbawienia wolności ukrywają się w bunkrach bez dostępu do internetu i boją się wyjść :-) Nie widzę też w temacie swojego posta prośby o zbędne komentarze, które nic nie wnoszą a tylko utwierdzają mnie w przekonaniu do stereotypów, że na forach internetowych zabierają głos tylko te osoby, które nie mają nic do roboty i z przyjemnością krytykują innych :-) i raczej nie ma Pani nic wspólnego ze studiowaniem, nazywając "takiego studenta" porażką, bo gdyby chociaż trochę wiedziała Pani o wszystkich procesach związanych z pracą badawczą - ten komentarz nigdy by się tu nie pojawił. Miłego wieczoru :-) 
P.S. Tam wyżej jest trochę ironii ale nie wiem czy reszta inteligentów będzie w stanie to odróżnić także - nie ma za co, służę pomocą!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: były skazany, praca, zatrudnienie, znalezienie pracy, pracodawca, poszukiwanie pracy, zatrudnienie byłych skazanyc, byli więźniowie, ankieta, badania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych