Skocz do zawartości

Zdjęcie

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 umberto

umberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 10:18

Czy ktoś z was przerabiał już może tematykę egzaminu teoretycznego na prawo jazdy?? Trudno jest to wszystko ogarnąć? Podobno pytań jest naprawdę bardzo dużo, a i są też podchwytliwe.

#2 dante80

dante80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 10:13

Chyba każdy kto ma prawo jazdy przerabiał egzaminy na prawo jazdy.

Trochę statystyk.

Wszystkich pytań jest ponad 2000, z tej puli losujemy 32 pytania, za które można otrzymać maksymalnie 74 pkt. Przy czym należy pamiętać, że próg zdawalności to 68 pkt.

Tutaj masz demo: https://www.ltesty.pl/demo/69

A wszystkie pytania dostępne są tutaj: https://www.ltesty.pl/

Kosz miesięcznego abonamentu to 18 zł, ale można kupić tańszy 7 dniowy za 12 zł

Generalnie im dłużej tym taniej. .

#3 Zijis

Zijis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 09:13

Napisze Ci tyle usiądz i się ucz bo złotego środka nie ma 

#4 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 14:20

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej szkoły jazdy to polecam zwrócić uwagę w Poznaniu na OSK Pegaz oczywiście jeżeli jesteście z Poznania ponieważ jest to ośrodek zdecydowanie godny polecenia ze względu na podejście instruktorów, dobre ceny i do tego wysoką zdawalność mi się udało za pierwszym z czego jestem bardzo zadowolony, ale też wiem że bez odpowiedniego przygotowania i nastawienia z ich strony raczej tak szybko by mi się to nie udało.

#5 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 270 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 11:45

Za nic nie chciałbym zdawać ponownie tych wszystkich egzaminów. Cieszę się, że mam to za sobą. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#6 Iwo125

Iwo125

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 14:15

To prawda, niektóre pytania na prawo jazdy mogą sprawić problem. Ja jednak posłuchałem znajomych i wybrałem Prawo Jazdy 360 https://www.prawo-jazdy-360.pl/testa tym samym zdałem egzamin za 1 podejsciem z wynikiem 74/74  :D

#7 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 22 luty 2020 - 10:23

A która nauka jazdy kat b pozn i okolice jest najlepsza dla kobiety i warto udać się kurs? Szukam szkoły, która ma duży procent zdawalności i instruktorzy potrafią uczyć. Możecie kogoś polecić? 

#8 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 756 postów

Napisano 05 maj 2020 - 15:24

Nauka prawa jazdy sama w sobie jest prosta, tylko trzeba się skupiać i uczyć. Ja chodziłem na nauki do szkoły jazdy https://www.auto-stop.com.pl/ jestem mega zadowolony, że na nich trafiłem. Ten ośrodek szkolenia kierowców we Wrocławiu jest według mnie jednym z najlepszych. 

#9 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 10 sierpień 2020 - 14:37

Ja zdawałam niedawno egzamin teoretyczny i praktyczny. Moim zdaniem najtrudniejszą częścią jest jazda po mieście. Bardzo się wtedy stresowałam. Na szczęście byłam dobrze przygotowana przez instruktora ze szkoły nauki jazdy www.szkolyjazdypzm.pl. Obydwa egzaminy udało mi się zdać za pierwszym razem. Życzę Ci powodzenia!

#10 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 21 sierpień 2020 - 11:21

Tu musimy się tej teorii po prostu nauczyć, nie ma innego wyjścia. Tak samo jest z praktyką, trzeba ja opanować. Obecnie wiele szkół ma jazdy doszkalające, z których warto korzystać. Po wpisaniu jazdy doszkalające w Poznaniu jest bardzo dużo wyników. Tak samo jest w każdym mieście. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych