Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podwyżki w służbie cywilnej

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197249 postów

Napisano 16 marzec 2018 - 11:53

W roku 2018 urzędnicy nie mają szansy na podwyżki. Kwota bazowa nie uległa zmianie od 2009 roku. Podwyżki dla urzędników mają być możliwe dopiero po ograniczeniu etatów.

Powrót do artykułu: Podwyżki w służbie cywilnej

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 11:53

Super, moja żona w MUW w Krakowie po 10 latach pracy ma 2500 brutto, jest super ;(

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 11:16

Zalezy czym sie zajmuje,nikt jej nie broni zmienic pracy,Biedronki,tesco etc czekaja.Nie nsapiszesz ze ma luz praca spokojna bez nerwow,bez fizcznosci,7 zaczyna 15 koniec i luz,w miedzy czasie 7.15 kawa,ciasteczko tak wyglada praca w MUW,US,IAS itd.

#4 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 22 marzec 2018 - 11:18

Super, moja żona w MUW w Krakowie po 10 latach pracy ma 2500 brutto, jest super ;(

zapomniałeś dodać wymiar etątu 1/4 :P

#5 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 11:19

etatu*

#6 Guest_willi

Guest_willi
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 22:47

co za bzdury pracuje od niedawna w słuzbie cywilnej mam 3200 bruttu!!!!!! urzad wojewódzki Gdansk

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 11:54

To mało?
Jak na pracę"od niedawna"?

#8 Guest_niewolnik

Guest_niewolnik
  • Goście

Napisano 22 maj 2018 - 20:23

15 lat pracy i 3400 brutto, do tego dużo nadgodzin, są takie okresy gdzie pracuję po kilka sobót z rzędu (4-6), że już o zabieraniu "pracy" do domu nie wspomnę, gdyż jest to już normą

#9 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów

Napisano 23 maj 2018 - 07:03

15 lat pracy i 3400 brutto, do tego dużo nadgodzin, są takie okresy gdzie pracuję po kilka sobót z rzędu (4-6), że już o zabieraniu "pracy" do domu nie wspomnę, gdyż jest to już normą

masz jakiś przymus trzymać się tej pracy?

odejdź i nie narzekaj

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 08:02

ZosiaA, 2018-04-30 12:54= Za to Ty się sie zatrudnij skoro Ci żal. Pracuję 10 lat w urzędzie górniczym w administracji i dostaje na rękę 1850zł ....

#11 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów

Napisano 23 maj 2018 - 08:12

"Za to Ty się sie zatrudnij skoro Ci żal." ???

Ależ ja jestem zatrudniona, a niby czego ma być mi żal?

Żałosny jest ten co tak narzeka, po co pogłębiać frustrację, trzeba szukać pracy, z której jest się zadowolonym, mnie moja praca cieszy :)

#12 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów

Napisano 23 maj 2018 - 08:12

ZosiaA, 2018-04-30 12:54= Za to Ty się sie zatrudnij skoro Ci żal. Pracuję 10 lat w urzędzie górniczym w administracji i dostaje na rękę 1850zł ....

jeśli masz 5 pożyczek i spłacasz je to zostaje ci niewiele

#13 Guest_Niewolnik

Guest_Niewolnik
  • Goście

Napisano 25 maj 2018 - 19:00

masz jakiś przymus trzymać się tej pracy?

odejdź i nie narzekaj

ja nie chcę zmieniać pracy, CHCĘ za moją pracę otrzymywać godną zapłatę, tak by było mnie stać na życie

#14 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów

Napisano 26 maj 2018 - 20:32

Chcesz....no to ile w tym roboty?
Żądaj

#15 Guest_szok

Guest_szok
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 18:13

nie mam pojęcia skąd te kwoty... jako specjalista dostaje 1530zł netto, koleżanki z 35 letnim stażem maja 1700zł netto....

#16 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17721 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 18:15

jeśli masz 5 pożyczek i spłacasz je to zostaje ci niewiele

#17 Guest_dino

Guest_dino
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 22:19

co??? pracuje w oddziale ds. cudzoziemców w jednym z duzych miast mam 3100 brutto nie mam czasu zjeśc w pracy, pracuje na obsludze klientów tzw. wydawka nie mamy miejsca nawet zeby zjesc a mi tu pisza ze mniej pracowników cywilnych ciekawe co na to cudzoziemcy :)!!!!

#18 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 15:43

Durnoty piszecie,

dlaczego ma się zwalniać? Żeby później czekać i być odsyłanym jak przyjdziesz coś załatwić? Nowa osoba znim się wdrąży to trochę czasu mija, często po tym jak już się nauczy to ucieka z tą wiedzą dalej. Nowa za to będzie odsyłac do okienka obok, bo jest nowa i się nie zna. Każdy kto pracował w administaracji wie, że podwyżki powinny być regularnie a nie raz na 10 lat. Są miejscowości gdzie nie ma takiego wyboru pracy i rynek jest kiepski a kredyty na własną klitkę same się nie spłacą, dlatego się nie zwalniają.

#19 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:45

skąd oni wzięli te średnie wynagrodzenie na poziomie 5266 zł brutto? To jest śmieszne po prostu - generalizują pensje zwykłych pracowników z pensjami z ministerstwa albo dyrektorskimi. Osobiście pracuję jako starszy inspektor wojewódzki od 10 lat na merytorycznym i samodzielnym stanowisku i mam raptem 3000 zł brutto....u mnie w pracy, po kolejnym zwolnieniu pracownika, padł pomysł na rozdizelenie tego etatu na pozostałyc pracowników za lepszą pensję i jakoś dajemy radę, chociaż jest ciężko - większa pensja motywuje, i to bardzo. Ale zgadzam się, że nie wszędzie tak się da...największy sęk jest w tym, że nauczyciele czy służba zdrowia mogą stajkować. My - nie i przez to nie mamy siły przebicia.

#20 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2018 - 13:50

Jakby każdy wychodził z założenia takiego jak Zosiaa, że za mało zarabia i powinien się zwolnić, to wszystkie urzędy świeciłyby pustkami....mnie najbardziej boli, że ja po 10 latach pracy jako specjalista zarabiam tyle samo, co absolwent co dopiero przyszedł do pracy i nie ma za grosz doświadczenia. To jest jakieś nieporozumienie, że pensja doświadczonego pracownika niczym się nie różni od świeżo zatrudnionej osoby...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych