Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prawo jazdy na motocykl w 2018 r.

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671138 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 23:26

Prawo jazdy na motocykl obejmuje wiele różnych kategorii, które uprawniają do prowadzenia motocykli o różnej pojemności silnika i mocy. Prawo jazdy na szeroko rozumiany motocykl może zostać przyznane w kategorii AM, A1, A2, oraz A.

Powrót do artykułu: Prawo jazdy na motocykl w 2018 r.

#2 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 23:26

Bezsens totalny . To lepiej zdać prawo jazdy samochodem po ukończeniu 18 roku życia i jeździć bez prawo jazdy AM Dla mnie to jest skandal że mając 20 lat nie mogę się poruszać skuterem o pojemności 50ccm . Co do tej kategori to raczej jest to przeznaczone dla osób młodszych Dla starszego jest to bezsens wydawać dość dużo kasy Szkoda też jest to że urzędasy nie pomyśleli o ludziach gdzie takie skuterek czy motorower byl by transportem dojeżdżania do pracy . Tak to ludzie teraz jeżdżą bez prawa jazdy AM albo Rowerami Bez czelność totalna . Nie długo zrobią prawo jazdy na rower albo na rolki Wiec najlepszą opcją jest zrobić normalne prawo jazdy na samochód wtedy też można się poruszać jednośladem

#3 Guest_Sment

Guest_Sment
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 12:18

Czytania też trzeba się uczyć. AM jest potrzebne pomiędzy 14 a 18 rokiem życia. Do 50 ccm włącznie po 18 roku życia nie są potrzebne uprawnienia, na 51-125ccm dopiero trzeba zrobić a1.

#4 Guest_ss

Guest_ss
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 00:28

Aha czyli na egzamin mam mieć nawet własną kamizelkę odblaskową?! Ok, rozumiem, że kask swój (nie każdy ma już skompletowane!!), bo będzie lepiej dopasowany (lepsze bezpieczeństwo) ale resztę proszę zapewnić w Ośrodkach Ruchu Drogowego. I jeszcze jeden bezsens: "obuwie wiązane" - serio k**wa?! Ktoś kto pisał te przepisy w życiu pewnie motocykla na oczy nie widział, a co dopiero typowego stroju motocyklowego. Tym bardziej, że skoro mam mieć swoje ciuchy ochronne plus swoją kamizelkę odblaskową to tym bardziej mam buty motocyklowe, które..... no zgadli Państwo, NIE SĄ wiązane.

#5 Guest_Obcy

Guest_Obcy
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 19:52

Na pij 50 cm jest prawko AM egzamin lorld panstwowy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych