Skocz do zawartości

Zdjęcie

kurs angielskiego dla pracowników

kurs angielski kurs angielskiego kurs onine

wróć do serwisu Sektor Publiczny 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Hillen212

Hillen212

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 14:45

Witam! Mam kilkunastoosobową firmę zajmującą się przeprowadzaniem szkoleń z rozwoju osobistego i zastanawiam się nad wykupieniem szkoleń języka angielskiego dla moich pracowników. Ze względu na koszty i możliwość nauki w dowolnym czasie, myślę nad kursem online, który działa na podstawie technologii rozpoznawania mowy. Tak jakby komputer rozumie co do niego mówimy. Zastanawia mnie czy to ma sens? Niby świat idzie do przodu, pojawiają się te wszystkie nowe technologie, sztuczna inteligencja itd. ale czy to już jest ten czas, że warto z tych wszystkich dobrodziejstw korzystać? Co o tym myślicie?

#2 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 21:41

Nie wiem czy kurs online jest dobrym rozwiązaniem... Ja raczej proponowałbym Ci zdecydować się na kurs języka angielskiego organizowany przez profesjonalną szkołę językową. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli mieszkasz w większym mieście, wysoce prawdopodobne jest, że znajduje się w nim jedna z filii szkół językowych https://www.speak-up...ielski-dla-firm - rozważ skorzystanie z jej oferty, bo warto...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurs, angielski, kurs angielskiego, kurs onine

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych