Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kiedy zmienić opony z zimowych na letnie?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49136 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 00:24

Zbliża się wiosna, a to oznacza, że już niebawem tysiące kierowców uda się do punktów wulkanizacyjnych w celu zmiany opon w samochodach. Podpowiadamy kiedy zmienić opony z zimowych na letnie.

Powrót do artykułu: Kiedy zmienić opony z zimowych na letnie?

#2 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 00:24

Ja już kupiłem nowe opony letnie i czekam na sezon letni. Zawsze kupuje na necie, bo jest o wiele taniej polecam stronę logistyka opon, mają switne ceny i duży wybór .

#3 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 19:56

no w najbliższych dniach to raczej nie.

news.jpg

#4 Guest_Franus

Guest_Franus
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 15:42

Jeżeli opony letnie zmieniamy na zimowe jak temperatura spada poniżej 7 st to zimowe zdejmujwmy wg logiki gdy temperatura przekroszy 7 st na plusie. Ot cała filozofia. Tu ciakawie to opisane wulkanista.pl/kiedy-zmienic-opony-na-zimowe/

#5 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 14:39

No póki co to się nie zapowiada na to, żeby można było coś z tymi oponami podziałać bo znów mróz wrócił, też w chemiczna-hurtownia sobie kupiłem parę kosmetyków lepszych, chciałem robić odświeżenie lakieru po zimie no ale trzeba się jeszcze trochę z tym wstrzymać, bo teraz to zupełnie bezcelowa robota

#6 Guest_Arturo

Guest_Arturo
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 22:54

Mi przyszły właśnie nowe Yokohamy AE50. Przymierzałem się już do wymiany, a tu nagle zima znowu zawitała. Dobrze, że się wolno za to zabierałem i nie zdążyłem tego zrobić. Ale opony już czekają na założenie.

#7 Guest_Patoq

Guest_Patoq
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 19:36

Arturo czym kierowałeś się wybierając Yokohamy AE50? Jakie masz auto>? Pytam, bo też właśnie czegoś szukam, i podobno są jakościowo bardzo dobre?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych