Skocz do zawartości

Kradzież ze sklepu

kradzież piwa kradzież monopolowy nieletni sprawa w sądzie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 18:22

Siema,

Mam pytanie , a mianowicie z 3 miechy temu (miałem 14 lat) założyłem się z kumplami że wybiegnę z sklepu z piwami.

Zrobiłem to ,ale mocno się boje że pójdę do poprawczaka bo już odwalałem i że rodzice się dowiedzą 

Teraz do sedna - jest szansa że mnie znajdą bo dziś dostałem awiso z sądu i nie wiem czego mam się spodziewać

Z góry dzięki

#2 Guest_Zonk

Guest_Zonk
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 19:41

Ty mały wstrętny złodzieju , zaczyna się od małych kradzieży, a kończy na dużych włamach .
Mam nadzieję, że cię przykładnie ukarzą, a rodzice zerżną tyłem do krwi.

#3 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 20:03

Ty mały wstrętny złodzieju , zaczyna się od małych kradzieży, a kończy na dużych włamach .
Mam nadzieję, że cię przykładnie ukarzą, a rodzice zerżną tyłem do krwi.

To nie było pytanie jaki stosunek masz do moich czynów ,tylko czego mam się spodziewać lub nie pozdro

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 13:35

To nie było pytanie jaki stosunek masz do moich czynów ,tylko czego mam się spodziewać lub nie pozdro

A niby skąd my internauci mamy wiedzieć, jak zostaniesz potraktowany w sądzie?Karę na pewno dostaniesz, ale jaką, to trudno przewidzieć. Sąd weźmie pod uwagę wszelkie okoliczności, oraz przede wszystkim to, czy już wcześniej popełniałeś podobne czyny. Nie wiem co to znaczy "bo już odwalałem"? Czy byłeś karany? Nie pisz do nas żargonem, bo nie rozumiemy.

#5 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 16:21

A niby skąd my internauci mamy wiedzieć, jak zostaniesz potraktowany w sądzie?Karę na pewno dostaniesz, ale jaką, to trudno przewidzieć. Sąd weźmie pod uwagę wszelkie okoliczności, oraz przede wszystkim to, czy już wcześniej popełniałeś podobne czyny. Nie wiem co to znaczy "bo już odwalałem"? Czy byłeś karany? Nie pisz do nas żargonem, bo nie rozumiemy.

Tak byłem karany ale nie jestem w KRK i podczas tej kradzieży wypadła mi paczka szlugów w której było troche marihuany (nie wiem co ta paczka robiła u mnie w kieszeni chyba kolega kazał mi potrzymać)

#6 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 17:57

Tak byłem karany ale nie jestem w KRK i podczas tej kradzieży wypadła mi paczka szlugów w której było troche marihuany (nie wiem co ta paczka robiła u mnie w kieszeni chyba kolega kazał mi potrzymać)

Złodziej
Pijak
Ćpun
Patologia, demokracja.
KARAĆ ŚMIERCI
Jak nic, po co taki gad w społeczeństwie?
Pracą taki się nie zhańbi, będzie kradł dalej i na nasz koszt żył, a nie daj Boże takich jak on dzieci napłodzi.

#7 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 17:58

Demokracja =demoralizacja miało być

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kradzież piwa, kradzież, monopolowy, nieletni, sprawa w sądzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych