Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowoczesne wózki widłowe

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49086 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 21:43

Jak działają nowoczesne wózki widłowe? Czy nowatorskie wózki elektryczne lub hybrydowe są coraz częściej doceniane przez branżę magazynową?

Powrót do artykułu: Nowoczesne wózki widłowe

#2 Guest_Dexon

Guest_Dexon
  • Goście

Napisano 11 marzec 2018 - 21:43

Warto też dodać, że niektóre firmy (wcale mnie to nie dziwi) nie kupują, tylko wynajmują. To tańsze i bardziej elastyczne, bo jednak kilkudziesięciu tysięcy na raz nie trzeba dokładać. Trzeba oczywiście dokładnie zapoznać się z ofertą, ale wynajem długoterminowy jest fajnym rozwiązaniem. Polecam taką firmę Bilift spod Warszawy – mają elastyczną ofertę.

#3 wwidlowy

wwidlowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2018 - 09:23

Dobry temat, ja obecnie wynajmuje i w sumie chyba lepiej mi się to opłaca niż kupno, wynająłem sprzęt na https://wozkiwidlowe.pl/ ale możliwe że kiedyś coś kupie. Jak wszystko się rozwinie jak należy. Jakiś nowoczesny wózek widłowy na pewno by się przydał :D

#4 Albercik

Albercik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 14:22

W sumie zarówno zakup jak i wynajem takich wózków może się opłacać. Wszystko zależy od tego, jakie masz priorytety w firmie, ile takich wózków używasz i na ile chcesz odciążyć pracownika.  Fakt faktem, polecam wam zajrzeć na stronkę Centrum Wózków Widłowych Blum, tam są informacje na temat wózków, serwisu, wynajmu, no a też sama współpraca z nimi jest bardzo fajna - wiem, bo już wynajmowałem od nich wózki, a teraz się przymierzam do zakupu.

#5 Guest_alek_tomański31

Guest_alek_tomański31
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 06:02

Oczywiście, wynajem to dobra opcja dla tych co z wózka nie planują jakoś bardzo długo korzystac. Sam skusiłem sie na tę opcję, bo oferował ją np. www.ipz.com.pl/wynajem/ , ale potem wózek był mi coraz bardziej potrzebny, więc zdecydowałem się na zakup - także od IPZ. Mają dobry sprzęt.

#6 Thethil

Thethil

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:00

Zależy na jak długo potrzebny ci jest ten wózek, na kilka godzin czy dni to lepiej wypożyczyć.

#7 pawlik288

pawlik288

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 07:53

Jeśli chodzi o wózki widłowe to przede wszystkim należy się dobrze zastanowić nad wyborem, czy ma być używany czy nowy, jakiej firmy. Poczytaj trochę tutaj na pewno znajdziesz wiele ciekawych informacji http://www.logistyka...ranzy,163.html#

#8 aszczypior

aszczypior

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 08:03

U nas w firmie też wynajmowali wózki widłowe ale zrezygnowali bo było to słabo opłacalne kupili 1 nowy i kilka wózków używanych https://gmwozkiwidlo...widlowe/uzywane. Jednak co swoje to swoje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych