Skocz do zawartości

Zdjęcie

coraz blizej porodu

wróć do serwisu Sektor Publiczny 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 17:56

Boje sie... Tak bardzo sie boje czy dam sobie rade... Mam koncówke ciąży, wlasnie koncze 37 tydzien, we wtorek wchdoze w 38. Wiem ze moje dziecko jest gotowe na przyjscie na swiat, ale ja nie jestem.... mam dosc juz tej ciazy, jestem obolala nabrzmiala i niegramotna.. nie widze wlasnych nog, kregoslupa nie czuje... dodajcie troche otuchy bo plakac mi sie chce,, bede samotna matka :(

#2 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 19:06

Kochana po pierwsze nie samotna matka tylko samo wychowującą a to róznica. Napewno masz wokol siebie kogos kto bedzie cie wspieral, mama ciocia babcia czy nawet kolezanka :) nie doluj sie bo za chwile na swiecie pojawi sie twoj najwiekszy skarb ktory bedzie cie kochac bezgranicznie i to dla niego wlasnie warto sie starac :) poczytaj sobie o tym jak dziecko jest rozwiniete w tym 38 tc https://www.smyk.com...8-tydzien-ciazy i nie martw sie na zapas bo stres nie wychodzi nikomu na dobre :)

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 855 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 11:31

Wsparcie bliskich jest najważniejsze :)

Always look on the bright side of life!

#4 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 4872 postów

Napisano 11 kwiecień 2018 - 11:43

Boje sie... Tak bardzo sie boje czy dam sobie rade... Mam koncówke ciąży, wlasnie koncze 37 tydzien, we wtorek wchdoze w 38. Wiem ze moje dziecko jest gotowe na przyjscie na swiat, ale ja nie jestem.... mam dosc juz tej ciazy, jestem obolala nabrzmiala i niegramotna.. nie widze wlasnych nog, kregoslupa nie czuje... dodajcie troche otuchy bo plakac mi sie chce,, bede samotna matka

Teraz chce Ci się płakać, a potem polecą Ci łzy ze wzruszenia jak pierwszy raz powie "mama", nie wspomnę o pięknym, szerokim uśmiechu do Ciebie i gaworzeniu. :)  Przecież to cząstka Ciebie.

Głowa do góry, będzie dobrze ;)

#5 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 12:39

A jak chcesz nazwać bobasa?

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0