Skocz do zawartości

Zdjęcie

szkolenie z gotowania

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 17:48

Nie umiem gotowac... mam prawie 30 lat a znam tylko podstawowe przepisy na rosol schaba czy jajecznice... nic nowoczesniejszego i bardziej wyszukanego mi nie wychodzi nawet jak ide zgodnie ze wskazowkami z przepisu :( musze isc na jakis kurs.. polecicie cos?

#2 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 18:49

Witam w klubie :D Jeszcze rok temu bylam taka sama noga w kuchni jak Ty :D Na kurs zapisalam sie do http://cookup.pl/bo maja najbardziej rozbudowana oferte.. Wybralam najpierw warsztaty na zdrowie a potem poszlam jeszcze na desery i kuchnie azjatycka :D bardzo zadowolona jestem z warsztatow i napewno jeszcze na jakies pojde jak tylko bede miec wiecej wolnego czasu

#3 artemida85

artemida85

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 17:18

Gotowanie sprawia dużo więcej przyjemność, kiedy pracę ułatwia odpowiednio dobrany sprzęt. Dla mnie takim motywatorem stała się płyta indukcyjna Candy. Sprzęt da się obsługiwać przez smartfona, a większość prac można zaprogramować na niej z wyprzedzeniem.

#4 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 362 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 23:27

Ja również nie umiem gotować,ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Najprawdopodobniej dlatego, że dość często zamawiam jedzenie na dowóz. Najczęściej, składam zamówienie u http://lodz.pizzerianocna.pl/#onas  gdyż oferuje spory wybór i dowozi jedzenie na terenie całego miasta! Ma pyszne pizze i świetne sałatki przygotowywane ze świeżych warzyw. Są fenomenalne!

#5 weronika33

weronika33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2018 - 20:53

Ja miałam problemy zawsze jak miałam coś zrobić w piekarniku, albo spaliłam albo okazywało się w pół surowe, Mąż chce kupić nowy piekarnik Candy Może moja nieudolność jest spowodowana ferelnym piekarnikiem? to się okaże :)

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 19 lipiec 2018 - 11:57

Zacznij od robienia sosów do makaronu, robi się je bardzo szybko i nie są trudne.

#7 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 09:39

Ja też do tej pory nie potrafiłam zbytnio gotować, ale przez to, że nabawiłam się astmy alergicznej, musiałam bardzo szybko nauczyć się odpowiedniej diety i przyrządzania posiłków. Do tego doszła jeszcze ciąża, co dodatkowo zmotywowało mnie do odpowiedniego odżywiania się. Początkowo miałam sporo obaw, że moja astma źle wpłynie na dziecko, jednak pani doktor poleciła mi różnego rodzaju artykuły jak np. http://www.totylkoas...a-ciaza,14.html To wszystko pomogło mi dokładnie zaplanować dietę i nauczyć się gotowania. Polecam ci nauczyć się tego wcześniej, abyś nie musiała tak jak ja, radykalnie zmieniać swojego sposobu żywienia i życia. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych