Skocz do zawartości

Aneks a

aneks umowa

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_GOŚĆ1

Guest_GOŚĆ1
  • Goście

Napisano 10 marzec 2018 - 14:53

Witam.

Zrobiłam błąd w aneksie nie dając podstawy prawnej dlaczego zmienia się płaca. Czy mogę aneksować ten aneks czy jak wyjść z takiej sytuacji. Proszę o poradę

#2 Witch

Witch

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8395 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 11:25

nie musisz podawać podstawy w porozumieniu/aneksie

#3 Guest_aanaa

Guest_aanaa
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2018 - 19:35

witam. mam pytanie odnosnie porozumienia zmieniajacego umowę o pracę na czas okreslony. pracownik jest zatrudniony od listopada 2017 r. natomiast od kwietnia br ma miec umowe na czas nieokreslony. czy w porozumieniu nalezy zmienic okres wypowiedzenia z 1 miesiaca na 3 miesiace? bardzo prosze o odpowiedz

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 06:39

Okres wypowiedzenia powinien być zawarty w informacji uzupełniajacej do umowy, a ta powinna być zaktualizowana w momencie zmiany warunków.Jak w umowie o pracę zawieracie informację o okresie wypowiedzenia, to jeżeli zmieniacie tą umowę porozumieniem, które wpływa na jego długość, to powinniście zawrzeć również informację o okresie wypowiedzenia.

#5 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 07:02

Ale co chcesz zmieniać ? Sama zmiana umowy na czas nieokreślony nie sprawi, że zmieni się okres wypowiedzenia.

#6 Witch

Witch

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8395 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 11:13

okres wypowiedzenia umowy na czas okreslony i nieokreslony wskazuje art 36 kp;

w informacji do umowy wpisujesz odpowiedni art kodeksu lub opisowo podajesz, aktualizujac informację w momecie wystąpienia zmiany

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych