Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rdza w aucie - co zrobić i jak ją usunąć?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49038 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 15:40

W Polsce wciąż drogi posypywane są solą, która działa destrukcyjnie na podwozie i nadwozie naszego samochodu - w wyniku reakcji chemicznych na metalowych częściach pojawia się korozja, a w jej efekcie rdza. Podpowiadamy, co zrobić i jak usunąć rdzę w aucie.

Powrót do artykułu: Rdza w aucie - co zrobić i jak ją usunąć?

#2 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 09 marzec 2018 - 15:40

Najlepiej do rdzy nie dopuszczać, a do tego to trzeba solidnego o lakier dbania, na szczęście dla mnie to jest spora frajda i wystarczy, że w chemiczna-hurtownia sobie dobre kosmetyki samochodowe zamówiłem- teraz po zimie takie lepsze zadbanie o lakier się przyda

#3 Guest_klepek92

Guest_klepek92
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 15:49

Preparat RUST STOP jest w porządku i zdecydowanie zabezpieczy auto przed rdzą Więcej można poczytać na stronie rustcheckcorolon. pl . My stosuje go już od dawna, złego słowa nie powiem. :)

#4 Guest_Ernest

Guest_Ernest
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 18:39

Jest taka masa czyszcząca cleaner clay i ona się bardzo dobrze sprawdza, w chemiczna-hurtownia już jakiś czas temu ją zamawiałem i starcza nieźle a faktycznie można nawet większe zaniedbania do jakich się dopuściło wyprowadzić na prostą

#5 Guest_kami92

Guest_kami92
  • Goście

Napisano 15 maj 2018 - 19:45

Również uważam, że preparat RUST STOP jest tu dobrym rozwiązaniem. Wypycha wodę ze szczelin i reagująca z tlenkiem żelaza, dzięki temu się wyróżnia na tle innych środków. Polecam wypróbować

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych