Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie na narty

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 qado

qado

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 17:38

Zastanawiam się właśnie nad możliwością wyboru jakiejś sprawdzonej polisy narciarskiej... Czy macie w tym zakresie jakieś doświadczenie? Tu jest napisane ile kosztuje ubezpieczenie na narty z wakacyjnapolisa.pl... Co o tym myślicie? Czy jest to warte uwagi Waszym zdaniem?

Prawda jest zgodnością rzeczywistości z intelektem.

#2 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 481 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:36

Fajna opcja jak dla mnie. Ja zawsze przy zagranicznych wyjazdach korzystam z dodatkowego wariantu ubezpieczeniowego. Zazwyczaj wybieram ofertę firmy https://www.uniqa.pl...dosc-odkrywania Najbardziej podoba mi się to, że dostaję pomoc w nagłych przypadkach. Dostępna 24h/7, obejmuje transport ambulansem, wizyty lekarskie oraz pogotowie lotnicze np. przy wykupieniu dodatkowej opcji dla uprawiających sporty ekstremalne. Warto wiedzieć, że spotkanie z lekarzem zagranicą to wydatek minimum kilkudziesięciu euro, a jeśli dodamy do tego transport do szpitala, to wysokość rachunku może zwalić nas z nóg.

#3 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 01 kwiecień 2020 - 19:23

Poszukaj dodatkowego ubezpieczenia turystycznego w Cuk. Polisa pomoże Ci w wielu problemach, które mogą się przytrafić w czasie wyjazdu na narty. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych