Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porządne ubezpieczenie domu

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 orionn

orionn

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 16:19

Czy moglibyście doradzić coś sprawdzonego w zakresie ubezpieczeń domów? Zastanawiam się właśnie nad czymś sprawdzonym w tym zakresie. W oko wpadło mi to ubezpieczenie domu z ubezpieczeniaonline.pl... Co na ten temat myślicie? Z góry wielkie dzięki za porady, przydadzą mi się z całą pewnością icon_smile.gif

Nie jestem głupszy od innych, a ministrów wybiera się spośród takich.

#2 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 20:37

Jezeli chodzi o ubezpieczenia, to firma Eko-Life Multiagencja Ubezpieczeniowa ma bardzo szeroka oferte, rowniez wlasnie ubezpieczen mieszkania, czy domu. Szczegoly mozesz zobaczyc na ich stronie internetowej: http://www.eko-life.pl/lub dzwoniac na nr: m. 533 727 912 lub 695 410 640

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 20:17

Ja polecam ubezpieczenie z PZU.

Always look on the bright side of life!

#4 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 15:23

Dobra polisa powinna składać się z kilku podstawowych elementów: ochrony mienia na wypadek zdarzeń losowych (m.in. przepięcie, pożar), kradzieży z włamaniem, a także z OC w życiu prywatnym (np. gdy zalejemy sąsiada, ubezpieczyciel wypłaci za nas odszkodowanie) i assistance (pomoc fachowców, np. ślusarza czy hydraulika). Kluczowe przy wyborze ubezpieczenia jest ustalenie sum, do których ubezpieczyciel będzie nas chronił. Trzeba zwrócić uwagę, aby podana w polisie wartość mieszkania i jego wyposażenia nie była niższa niż w rzeczywistości. Jeżeli nie jest Pan pewny, jakie elementy ochrony wybrać, polecam zakup u doradcy, który na pewno odpowie na wszystkie pytania. Więcej o ubezpieczeniu mieszkania przeczyta Pan także na stronie internetowej www.compensa.pl.

#5 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 08:28

Ja mogę również potwierdzić, że ubezpieczenie domu w PZU to dobry wybór. Zakres polisy można dostosować do swoich potrzeb jak też wysokość składki i sumę ubezpieczenia.  Dodatkowo w cenie ubezpieczenia są usługi assistance, np. pomoc hydraulika, szklarza czy ślusarza. Zapewniamy też ochronę od skutków powodzi – bez dodatkowej składki ;) 

Cenę wyliczysz samodzielnie w serwisie moje.pzu.pl :)

#6 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 20 kwiecień 2018 - 08:34

Dla porównania sprawdź jeszcze ofertę jaką posiada towarzystwo ubezpieczeniowe https://www.gothaer....kan-cztery-katy Tanie ubezpieczenie zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć, jeśli nasz dom lub mieszkanie jest dobrze chronione. Ubezpieczyciele nagradzają zniżkami m.in. za wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe, system alarmowy lub monitoring. Tego rodzaju zabezpieczenia, choć kosztowne - stanowią bez porównania mniejszy wydatek niż sfinansowanie ewentualnych strat po włamaniu. Co więcej, zwiększona ochrona zawsze oznacza mniejszą składkę. Poza zabezpieczeniami antykradzieżowymi, o oszczędności na polisie zadecyduje również odpowiednia ochrona lokum przed pożarem. Warto mieć to na uwadze podczas konserwacji instalacji w mieszkaniu, a także jeżeli dopiero budujemy lub remontujemy nieruchomość. Nawet najlepsze zabezpieczenia nie będą miały jednak znaczenia w przypadku niefrasobliwości właściciela. Dlatego przed każdym dłuższym wyjazdem pamiętajmy, aby zakręcać dopływ gazu, wyłączyć urządzenia elektryczne, a także dokładnie zamykać wszystkie okna oraz drzwi w domu.

#7 marfi12

marfi12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 12 styczeń 2019 - 14:29

Warto zajrzeć do Cuk to świetna porównywarka ubezpieczeń, cuk.pl/ubezpieczenia/mieszkanie-dom-nieruchomosc/ubezpieczenie-domu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych