Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alimenty natychmiastowe - nowa propozycja MS

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671119 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 15:53

Ministerstwo Sprawiedliwości proponuje wprowadzenie tzw. ''alimentów natychmiastowych'' ustalanych według jednej, uniwersalnej zasady. Z zapowiedzi wynika, że na dzień dzisiejszy wnosiłyby one np. 460 zł na jedno dziecko, a 840 zł na dwoje.

Powrót do artykułu: Alimenty natychmiastowe - nowa propozycja MS

#2 Guest_Kasia - Asia

Guest_Kasia - Asia
  • Goście

Napisano 08 marzec 2018 - 15:53

Mam nadzieje , ze się doczekam wejścia w życie alimentów natychmiastowych i ze nie ma znaczenia ile zarabiam . Od 3 lat tatuś nie płaci ani grosza na syna mimo ze ma tylko 300 zł - zasada zero kontaktu zero pieniędzy . Oczywiście fundusz mi nie płaci bo za dużo zarabiam , 500+ tez nie dostajemy bo za dużo zarabiam , rodzinne tez się nie należy - bo za dużo zarabiam czyli ok 3 tys miesięcznie . To przecież moja wina , że jestem pracowita i ambitna - a najśmieszniejsze jest to ,ze to miedzy innymi ja płace podatki , żeby mój były mąż mógł pobierać wszystkie te zasiłki na swoje dziecko i innego związku , a mój syn nie dostaje ani złotówki - żenada . Oczywiście mamy wyrok komorniczy ale nie ma ściągalności bo "książe" albo pracuje na czarno albo odpoczywa - gdzie tu jest sprawiedliwość Panie Ministrze ??????

#3 Guest_Brak slow

Guest_Brak slow
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 20:28

A co ma zrobić ojciec któremu sąd nakazał płacić 1350 zł na dwoje dzieci a zarabia ledwo co ponad 2000zl a spłaca jeszcze kredyt na który namówiła go konkubina pytam się gdzie jest w tym kraju SPRAWIEDLIWOŚĆ ILE WZIĄŁ SĘDZIA W ŁAPĘ WYDAJĄC TAKIE ORZECZENIE

#4 Guest_albaker

Guest_albaker
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 01:21

Mój mąż i ja mieliśmy bardzo zły kredyt, kiedy znaleźliśmy się w gronie prawników finansowych, do jakiego stopnia złożyliśmy wniosek o ogłoszenie bankructwa, mieliśmy niewiele lub nie mieliśmy pieniędzy, aby wysłać naszą córkę do emily do college'u, na które nie było nas stać. Kontrolujemy wypłaty pożyczki (pożyczki), które pomogły ludziom takim jak my, uzyskać zmiany w hipotece. Każda firma, z którą się skontaktowaliśmy, żądała wcześniejszej opłaty w wysokości od 1000 do 2000 USD, na którą nie było nas stać. Ponieważ myśleliśmy, że nie mamy żadnej nadziei, że sprzedamy lub stracimy dom, zamykając go. Potem natknąłem się na lokalny magazyn, a okładka była Loan Bonding Corporation. Trzy główne kroki; 1. Składasz wniosek elektroniczny. E-mail: albakerloanfirm@gmail.com 2. Podaj prawidłowy sposób identyfikacji, czy Twój obywatel posiada dowód osobisty lub prawo jazdy oraz dane twojego konta bankowego. 3. Pożyczka jest przetwarzana, zatwierdzana i przekazywana. Długa historia została skrócona, pomogli uzyskać pożyczkę o stałym oprocentowaniu 4% i zmieniono ją przy pomocy zweryfikowanych płatności. Dali także swoim córkom pożyczkę studencką, aby dokończyć pełną wypłatę mojej uczelni. Pracowaliśmy z pożyczką Lassona, który ostrzegał nas przed postępem całego świata. zrobił całą papierkową robotę, telefony, itp. Zrobili to wszystko i otrzymaliśmy pożyczkę, którą akceptujemy. Kiedy zgadzam się na warunki pożyczki, a ja przekazałem dane dotyczące mojego banku, zapłaciłem za te usługi przystępną cenę. Nie bylibyśmy w stanie uczynić go tak prostym i niedrogim, jak to było przez proces transformacji z naszą wiedzą. Nie miałem czasu, by ci podziękować, więc DZIĘKUJĘ! Nie mogłem poprosić lepszego zespołu. Jestem na bieżąco z refinansowaniem. Najlepsze dla ciebie, przeniesienie kredytu hipotecznego Jeśli masz problem taki jak my, skontaktuj się z korporacją udzielającą pożyczki. Mogą pracować. Z poważaniem, Tymoteusz i Maria Adoptowany 21 listopada 2018 r. W Columbus, GA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy