Skocz do zawartości

Operator komórkowy- jaki?

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 11:27

No ja zamówiłem ten starter z Virgin i zobaczymy jak się sprawdzi, ale bez określonego czasu, nie ma umowy, więc jak mi się nie spodoba to zrezygnuję i tyle

Są naprawdę ok! Trzymam kciuki, żebyś był równie zadowolony co ja :D

#22 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 11:53

Zgadzam się, że telefon u operatora to zło. Po co się męczyć i przepłacać, jak można kupić komórkę na własną rękę i wybrać odpowiedni plan taryfowy dla siebie. W Virgin Mobile mają spoko plany.

#23 Guest_czaszkowy

Guest_czaszkowy
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 20:32

Nie no, ja nie mam problemu z wzięciem telefonu u operatora. Mam w Play abonament już bardzo długo i teraz jak wyszedł Samsung Galaxy S9 to mogłem go wziąć w świetnej cenie - oferta dużo korzystniejsza niż gdybym brał na własną rękę. A sam abonament też jest bardzo korzystny, więc po co brać na kartę jak można mieć wygodny abonament.

#24 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 23 kwiecień 2018 - 13:33

Ja  jakiś czas temu sprawdzałam oferty sieci komórkowych na Komórkomacie, to fajna porównywarka jeśli chodzi o operatorów komórkowych. I ostatecznie zdecydowałam się na Virgin Mobile. 

#25 Guest_austrowe

Guest_austrowe
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 11:40

Tbh dla mnie najlepszy jest Play, mają naprawdę dobrą ofertę, świetny internet i bardzo dobre telefony. Z miesiąc temu szwagier wziął sobie Samsung Galaxy S9 Plus - telefon rakieta.

#26 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 17 czerwiec 2018 - 10:38

tylko Otvarta :) przeniosłam do nich numer i uważam, ze to była świetna decyzja. Za najdroższy abonament O! Mam Wszystko! płace jedynie 28.99 zł miesięcznie w tym mam nielimitowane rozmowy i smsy i 6 GB internetu w pakiecie. No i umowa tylko na 24 miesiące :) Wiem, ze jest też opcja na podpisanie umowy na czas nieokreślony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych